Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyerek kötelessége a szülőt...

A gyerek kötelessége a szülőt látogatni?

Figyelt kérdés
Édesapám vérig van sértve, mert szerinte igen. Ő nem jön hozzánk, és a fenti elvre hivatkozva azt sem fogadja el, hogy egy évesnél fiatalabb iker babákkal mi nem szeretnénk két átszállással elvonatozni hozzájuk. Ő ingyen utazik, nem a kora miatt, hanem mert MÁV dolgozó, egészséges, egyedül az akadályozza meg, hogy "őhozzá se a szülei utazgattak".
2015. aug. 26. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Begyepesedett vénembernek tűnik, a leírásodból nyilván nem neki van igaza, de az éremnek mindig két oldala van.
2015. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Általában az megy amelyiknek hiányzik a másik. Én járok az apámhoz néha, pedig ő meg Volános, neki lenne ingyen a busz. De mindegy, nekem ő hiányzik, ezért megyek időnként hozzá. Ő örül nekem, de magától nem jön hozzám. Nem zavar már, ő ilyen, én elfogadom ilyennek. De hogy ti hogy gondoljátok azt nektek kell tudni.
2015. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Hozzánk max villám látogatásra jönnek a szülők, mert "mitcsináljunkabbanakislakásban" elv van náluk pfff

Aztán nyígnak, hogy menjünk már, már nem tudom mikor volt itthon egy saját szabad hosszú hétvégém, mert akkor sírnak, hogy menni kell hozzájuk. AZtán ugyanazt csináljuk, mint otthon, olvasunk, tv-t nézünk, eszünk...

2015. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Illik.

Esetleg menj gyerek nélkül.

2015. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem miért nem megy hozzátok ő? Igazán megérthetné, hogy két kicsivel nem egyszerű vonatozgatni. Most kötelesség van, vagy szeretet?
2015. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem még babanézőben sem volt nálatok, mikor megszülettek az ikrek?

Egyébként jogilag senkit sem lehet rá kötelezni. Én azért megvárnám az unokanézést, aztán annak függvényében látogatnám. (Soha sem értettem az ilyen hülye elveket, amik felül írnak minden racionális érvet.)

2015. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!