Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám gyakran megver (értsd:...

Anyukám gyakran megver (értsd: nem megüt hanem megver gyakran hetekig foltos vagyok és többször vérzik a szám) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem lehet vele megbeszélni semmit. Állandóan beleszól nem tudom végigmondani amit szeretnék. És nagyon félek tőle. Sokat iszik kb minden nap megiszik egy üveg bort. És nem tehet semmit. Senkinek nem szólhatok róla. Egyszer megtettem akkor kb egy hétig nem bírtam mozdulni. És ráadásul nem tilos hanem megvetendő, így mégugysem tehetek semmit. Utólsó elkeseredésemben írok ide. Remélem leírtam mindent ami fontos. Nyugodtan kérdezhettek. Nagyon köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 28. 21:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

10: Szia!

A 8 napon BELÜL gyógyuló Is bűncselekmény, annak a neve könnyű testi sértés.

A 8 napon túl gyógyuló is bűncselekmény, annak neve pedig súlyos testi sértés.

Én voltam tanú büntetőperben, ami könnyű testi sértés tárgyalása volt.

Nem önmagában van a testi sértés bűncseleménye, hanem párosul más bűncselekményekkel. A tárgyaláson, amin voltam, garázdasággal párosult, mert az utcán történt az eset, tömegben.

Esetetekben pedig kiskorú veszélyeztetésével párosul.

2015. aug. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Isten éltessen!

https://www.youtube.com/watch?v=Jmj0sheRhwE


Szűz jegyű vagy, vagy oroszlán?

2015. aug. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Örülök hogy tudtunk neked segíteni itt páran, és tudtunk bátorítani. Remélem ha megteszed az a lépést hétfőn,akkor már jobb életed lesz. Egy ennyi éves gyermek, nem ilyet érdemel. Nem ilyen anyát, az ilyen nem anya aki bántja a gyermekét. Ha van valami fejlemény az ügyben akkor szólj, akár üziben, ott biztosabb. Sok sikert :)
2015. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom:)
2015. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Végtelenül sajnállak!!!😱 Mindenképpen jelentsd föl! Ez tűrhetetlen!
2015. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Végülis mi lett a végw?
2015. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!