Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyum haza akar...

Mit tegyek? Anyum haza akar vinni, de en nem szeretnem

Figyelt kérdés
A szuleim elvaltak, 17 eves vagyok. Anyammal nagyon rossz viszonyban vagyok mar evek ota, eleg maganak valo, vannak ilyen hullamai neha nyugodt 2 percig aztan elborul az agya es torka szakadtabol ordit velem, o szerinte nekem csak kotelessegeim vannak, de neki persze semmi, o azt varja hogy o utana takaritsam el a mocskat amit hagy, es o mikor haza er a munkabol csak tevezzen, es ez igyis ment egeszen idaig elviseltem h en pakolok utana...de ezzel meg onmagaban nem is volt baj de egy szep szava nem volt hozzam soha megnem kerdezni hogy vagyok vagy valami, eddig szendvicsen eltunk mert soha nem volt kepes fozni se csak ritkan. Allandoan hord mindennek szerinte megkene dolgoznom a penzert ha akarok vmit. O nekem evek ota nem vett semmit meg se kerdezne h szukegem van e valamire, igy abbol az 50e ftbol amit apumtol kap sose lattam semmit. Ezt megelegelve a baratomhoz koltoztem...kb fel eve es csak neha mentem haza, ok etettek foglalkoztak velem, mar ugy all a dolog h nem is akarjak h hazamenjek mert tudjak h milyen anyam. Ekozben persze anyam leszart, azt se erdekelte h elek e meg vagy van e mit ennem. Mivel nem dolgozok igy nincs keresetem es emiatt eleg rosszul erzem magam h ingyen elek itt, mellesleg tanulok es egyetemre is szeretnek menni. Most anyabol megint kijott a duhroham h marpedig en haza fogok menni. De en nem akarok es nem is fogok. Apummal joban vagyok viszont hozza nem koltozhetek mert sokszor van ugy h iszik. Egyebkent eddig o segitett mindenben o adott penzt ha kellett valami, mikozben anyam benyelte a gyerektartast. Tenni szeretnenk vmit, arra gondoltunk h nekem kuldje apa a gyerektartast de ez nem valoszinu h lehet mivel nem vagyok 18. Adjatok tanacsot h mit tegyunk!

2015. aug. 30. 21:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
31%
Le lehet pontozni, lesz@rom, de itt mintha mindenki azt hinné, hogy a gyerektartás a gyerek zsebpénze, azt meg elfelejtik, hogy a lakhatás, ruha, cipő, tanszerek, gyógyszerek, iskolai egyéb költségek, könyvek, kütyük (telefon pl.), stb., stb., mind pénzbe kerül. Imádom, az ilyet, hogy " abbol az 50e ftbol amit apumtol kap sose lattam semmit. " A francot nem...A barát szülei honnan tudják, milyen a kérdező anyja? Csak nem a kérdezőtől? Apu alkoholista, anyunál meg nem tetszik a rendszer, erre odaköltözik 17 évesen a pasijához, és álmodozik az egyetemről - nagyon jó, adjátok csak alá a lovat, amíg fel nem ébred arra, hogy bilibe lóg a keze. Egy alkoholistától nem számítanék arra, hogy majd jámboran fizet még évekig havi ötvenezret, de mindegy.
2015. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező (#9), szerintem 10 hónapig simán el lehet húzni az ügyet, utána meg egyszerűen megszűnik az eljárás... apukádat kérd meg, adjon be egy gyermekfelügyelet megváltoztatása iránti kérelmet, ideiglenes azonnal végrehajtható intézkedést is kérve... ha egy csepp mázlid van, simán megítélik, és onnantól kezdve anyukád max a seggét verheti a földhöz... te meg nyugodtan lehet sz a barátodnál, és apukád nyugodtan odaadhatja az 50 eFt-t nektek. Maga az eljárás meg tuti biztosan nem fog már lefutni a következő 10 hónapban, pláne ha kicsit időt is húztok...
2015. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
11%
Az egyetemre ki tette félre a pénzt? A te neveden van?
2015. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
48%
#10, áruld már el légyszi, hogy a Kérdezőnek miért kellene, mi oka lenne a barátjában kevésbé bízni, mint az anyjába?
2015. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nemtudom miert nem lehet normalisan valaszolni a kerdesre az elobb irtam le h megvan a penz az egyetemre. Apam nem alkoholista, mert normalis allasa van jo fizetessel en csak azt irtam le h neha iszik es olyankor nem birom elviselni. Nem zolem tudjak a baratom szulei h milyen anyam hanem alapbol ismerik es az egesz falu tudja h bolond. Ha nem tudjatok az egesz sztorit ne vagjatok ilyeneket a fejemhez, es ertem en h nem en kaoom a gyerektartast de en ugy ertettem foleg h a kajamra nem kolt a rezsimre ugyszinten szval semmire csak magara
2015. aug. 30. 22:56
 16/30 A kérdező kommentje:
Papamtol megorokolt haznak az ara. Ez menne az egyetemre. Apum neven van
2015. aug. 30. 22:58
 17/30 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező (#15) a GYK itt válaszolgató törzsközönsége elfogultan szülőpárti, és konzervatív, nem várhatsz tőlük másféle hozzáállást...
2015. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Es nem szeretnek vele elni, azert mert allando a veszekedes, es ezt mar a jo par ev alatt megelegeltem. Elnezest erte

A rendes valaszokat koszonom, menni fogunk a gyamugyre

2015. aug. 30. 23:01
 19/30 A kérdező kommentje:
A baratomrol meg annyit h felelosseg teljesek vagyunk es sok mindent megeltunk egyutt, nagyon sok rossz dolgot is ami megerositett minket, nagyon szeretjuk es megertjuk egymast. Tudom h ez barmikor megvaltozhat ilyenkorban es h szerintetek ez kamasz szerelem bar mar a baratom nem kamasz hanem egy dolgozo ember, en sokmindenkit ismerek aki ilyen kotban jott ossze a baratjaval es mai napig egyutt vannak 15-20 eve, ugyh letezik ilyen is igen. Es ha eddig nem jott ossze a gyerek nem is fog a kozeljovoben. De koszi a tippet
2015. aug. 30. 23:07
 20/30 anonim ***** válasza:
20%

persze 20 évig...

mibőlé is veszel fogamzásgátlót?

azért vagy ott hogy éjjel nappal... aztán ha elmúlik a rózsaszin ködfelő, a szüleinek elege lesz mehetsz amere látsz, és elég nagy a valószinüsége hogy addigra besikerül egy kölyök

2015. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!