Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért rángatnak ki a kertbe...

Miért rángatnak ki a kertbe szüleim, ha csak rosszul vagyok, meg fölösleges kint lennem?

Figyelt kérdés

Minden este kihívnak a kertbe, de nem tudom minek.. Allergiás vagyok minden pollenre, most egy hete amint kiteszem a lábam a lakásból, egyből viszket a szemem, tüsszögök megállás nélkül, folyik az orrom és alig tudok lélegezni. Ráadásul nem is szólnak hozzám, most anya az unokatesójával beszél telefonon, apa meg egy munkatársával, én meg csak ücsörgök és szenvedek.

Ha kérdezem miért kell kijönnöm, akkor azt mondják hogy "csak".

Valaki érti?? Miért rángathatnak ki??


2015. szept. 1. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Kocka vagy?
2015. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Is. Most épp könyvet olvastam volna. De eső után meg télen szívesen töltök időt kint. Miért?
2015. szept. 1. 19:59
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom, mert egész nap bent ülsz a szobában és néha kell a friss levegő.

Az allergiáddal meg vigyenek el egy orvoshoz és kapsz rá kezelést, nem kell szenvedni.

2015. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván egész nap a szobádban ülsz, és a szüleidnek elege lehetett abból, hogy kismilliószor könyörögtek, hogy mozdulj már ki.

Az allergia meg olyan, hogy kezelni kell. Én is az vagyok, de mégis több időt töltök a szabadban mint bent a gép előtt.

2015. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Elhullasz az első esőben mint Petőfi. Edzd a tested, mert ez a mindenre allergiás hisztizés civilizációs betegség.
2015. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Edzve volt a testem, állandóan kint voltam a kertben. kutyákkal-macskákkal, 12-13 éves koromban jött elő az allergia, csak azóta nem megyek ki szívesen nyáron.

Voltam orvosnál, szedek gyógyszert is, már kb a harmadik félét, abból kettő nem használ, egyre pedig allergiás voltam.

Ma pl tényleg egész nap bent voltam, de a nyáron dolgoztam, szóval nem csak idebenn lustálkodtam.

2015. szept. 1. 20:12
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
En is alergias voltam a kutya-, macskaszorre, pollenre, mindenre, meg a benti porra is de nekem az segitett mikor falura kellett koltoznom egy ideig. Bar, kinek mi hasznal...
2015. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
*allergias, elgepeltem.
2015. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Mit csinálnak, ha bemész?
2015. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kiabálnak hogy antiszociális vagyok. Pedig szívesen beszélgetek velük, csak bent..
2015. szept. 1. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!