Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az mit jelent, ha...

Szerintetek az mit jelent, ha a gyerekek nem is kérdeznek az apjuk felől, mikor az elutazik 2 hétre? Ilyen esetben megviselné a gyerekeket a válás?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb a kapcsolatunk. Semmi komoly, csak elhidegültünk egymástól és mostanra már én is feladtam a küzdelmet. Egy ideje már a válást fontolgatom, de a gyerekek miatt még várni akartam.

Most viszont teljesen megdöbbentem, mert a gyerekek semmit nem kérdeztek az apjukról az utóbbi héten. Meg sem említették. Mi lehet ennek az oka? Nem kötődnek hozzá?


Tényleg megviselné őket a válás vagy csak én akarom ezt hinni?


2015. szept. 4. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én csak arról tudok beszámolni, hogy volt egy pici frusztráció a lányom részéről, amikor a megszokott élete felborult, de azóta sokkal kiegyensúlyozottabb....

Mert azóta mindkettőnknek lett új kapcsolata, és mivel jobban érezzük magunkat a bőrünkben, azóta a gyermekünk felé is ezt sugározzuk. És ettől ő is jobban érzi magát.

2015. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
az, hogy nem kérdeznek róla annak az oka is lehet, hogy feltétel nélkül biztosak abban, hogy úgy is jön nemsoká haza, tehát egy megingathatatlan szeretet is lehet bennük...
2015. szept. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha Te utaznál el két hétre, biztos vagy benne, hogy rólad kérdeznének?
2015. szept. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!