Mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval,anyáék régebben majdnem elváltak,emiatt apa kiment külföldre dolgozni.Már 1 hónapja itthon van. Ma este épp a konyhában voltam,és amikor onnan jöttem ki,akkor megláttam,hogy az édesapám egy szexpartner kereső oldalon egy nőnek ír üzenetet.Ekkor beszóltam neki,hogy szerintem törölje az előzményeket...Nem tudom,hogy szóljak-e anyának,hiszen ez az ő dolguk..meg nem akarok megint nagy családi balhét. (az apám anyának játssza a mintaférjet)

2015. júl. 15. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Két ember PÁRkapcsolata arra a két emberre tartozik csak, szerintem te se örülnél, ha ők szólnának be a te magánéletedbe. Majd ők megoldják, ez nem a gyerek dolga.
2015. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha anyukád megtudná, az is lehet, hogy elválnának, ami történhet ennél rosszabb, hogy együtt maradnak állandó veszekedésben.

Ha eddig nem tudták megbeszélni a problémáikat, ezután se fogják, főleg ha ez kiderülne, nem hinném, hogy előrébb vinné a kapcsolatukat.

2015. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem én,hiszen csak 14 éves vagyok,de nagyon rosszul érzem magamat,és nem tudom,hogy meddig fogok bírni így anya szemébe nézni..mert az apám CSALJA. Szóljak neki? (mármint anyának)
2015. júl. 15. 22:52
 4/17 anonim válasza:
75%
Az, hogy valakivel flörtöl, vagy jókat beszélget (lehet az szexpartner kereső oldalon is) nem jelenti azt, hogy együtt is töltenek estéket, akár napokat. Nem szólnék a helyedben, szerintem be fogja látni apukád, hogy rossz úton halad, főleg, hogy már te is tudsz a dologról. Várnék még vele.
2015. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
Tudatnod kéne apuddal, hogy neked ez nem tetszik, és valahogy rá kéne venned, hogy ő mondja el anyukádnak. Ezt nem tudod megpróbálni? De ne zsarolással, tehát ne azt mondd, hogy ha nem mondja el ő, akkor majd elmondod te... nem ismerem édesapád, de ki tudja, ez mit váltana ki belőle.
2015. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%

Apád nem reagált a beszólásodra?

Lehet én szólnék anyunak, essenek túl a dolgon, ha előtte is válásról volt szó, pláne, hogy ott is hagyott titeket.

Nem hiszem, hogy anyud ezt érdemli.

2015. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Én örülnék, ha a gyerekem becsülne annyira, hogy megossza velem ezt a fontos információt.
2015. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az apám nagyon sokat dohányzik (napi 1-2 doboz) és nem bírja ki,hogy ne igyon meg naponta legalább 1 doboz sört.Nagyon ritka,amikor jó fej velem,mert általában lepattint,mondván oldd meg magadnak.Mellesleg van két öcsém is...Amikor anya dolgozik,apa nem csinál mást,csak ül a gép előtt,iszik,dohányzik,majd alszik..és ezt eljátssza naponta többször.Mire anya hazaér,apa józan és tetteti,hogy mennyire szeret minket,és hogy minden oké.Anya nem ezt érdemli.Egy semmirekellő férjet.De egyikőjük sem akar elválni,lévén vallásosak vagyunk és hűséget fogadtak isten előtt,amit nem lenne helyénvaló felbontani.Én speciel jól érzem magamat amikor apa nincs itthon,vagyis külföldön van. A barátaim is észlelik ezt,mert amikor apa itthon van akkor egyre vékonyabb és idegesebb vagyok meg rossz kedvű.
2015. júl. 15. 23:05
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Picinyem, a szexpartner csak egy levezetés apádnak. Honnan tudod, hogy megfelelő-e a szüleid nemi kapcsolata? Honnan tudod, a szüleid milyen állásponton vannak a " megcsalással" kapcsolatban?

Ne szólj bele a nagyok dolgába!

2015. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9-nek Onnan tudom,hogy szoktak beszélgetni,illetve inkább veszekedni arról a bizonyos dologról,amit a hálószobában csinálnak és a veszekedés behallatszik az én szobámba.Anya előbb-utóbb úgy is észreveszi rajtam,hogy valami nem oké...meg mások is...és még rosszabb,mert lányból vagyok..
2015. júl. 15. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!