Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hova tegyem a személyes...

Hova tegyem a személyes dolgaimat, ha anya mindent átkutat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálom, hogy ezt csinálja.

Régebben vezettem álomnaplót, de mindig féltem, hogy elolvassa, ezért abbahagytam.

Rengeteg vázlatot rajzolok, mindegyik elvan dugva ide-oda, de nemszeretem, hogy különvan.

Már rengetegszer szóltam neki, hogy hagyja békén a cuccaimat, de semmit sem ért:(



2015. szept. 5. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Barkácsboltokban lenne érdemes körülnézned.
2015. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ezt már régen kérdezted, de leírok pár helyet, ahova én dugom a rajzaimat, hátha más erre járóknak még hasznos lesz:D


Társasjátékdoboz - ha nem játszotok gyakran, akkor szerintem a kutyának nem jutna eszébe ide benézni.


Sulicuccok közé - Papírok a sulicuccok közt általában nem gyanúsak. A napló sem, ha úgy néz ki, mint egy sima füzet.


Nagy, vastag könyv - Ha van sok ilyen könyved (ezek általában ugye az enciklopédiák, stb., nekem speciel Magyarország alaptörvénye a kedvencem, amit érettségire kaptam), akkor nem hinném, hogy eszébe jutna végiglapozni ezeket.


Irattartó tömb más címkével - Van belőle három, ráírtam, hogy magazinok+képregények, és nem is vettem észre, hogy bárki hozzájuk nyúlt volna.


Egyébként egyetértek, nagyon bosszantó, hogy így szét kell hagynom nekem is a cuccaim, mert csomó mindent már nem is találok néha. Mostanában rászoktam, hogy csak akkor teszem el őket a dugi helyekre, amikor előre tudom, hogy egyedül lesz a házban és lesz alkalma kutakodni.

2018. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!