Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esteben mit tennétek?...

Ilyen esteben mit tennétek? Meglépnétek egy ilyen nagy dolgot?

Figyelt kérdés

A férjem a gyermekünk és én Magyarországon élünk. A szüleim Új-Zélandon, édesapám és édesanyám magyar-újzélandi állampolgár, ezáltal én is és a gyermekünk is.

A napokban elég sokat beszélgettünk skypon és ahogy ők is figyelik a jelenlegi állapotokat itt az országban és a környező országokban, nagyon rágják a fülem, hogy költözzünk ki mi is.

Sokat gondolkodunk a férjemmel ezen, hogy mitévők legyünk, hiszen itt a lakásunk a munkánk, barátaink.

Viszont ahogy az is lehet, hogy semmi nem fog kialakulni, lehet, hogy egy háború is kitörhet.

De a kérdés nem is igazán erről szól, hanem hogy ti ilyen helyzetben mit tennétek?

Meglépnétek ezt a költözést?



2015. szept. 14. 12:39
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%
Simán. Beszéltek angolul és megfelelő vegzettsegetek van ott munkát találni? Gyerek mennyi idős?
2015. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Én beszélem az ausztrál angolt anyanyelvi szinten, férjem is nagyjából.

Férjem autószerelő én könyvelő vagyok, szüleim szerint a munkavállalással nem lenne gond.

A gyermekünk egy éves, hozzá mind két nyelven beszélünk.

2015. szept. 14. 12:51
 3/46 anonim ***** válasza:
83%

Én költöznék, de nem a jelenlegi helyzet miatt, egyszerűen csak gondolkodtam mostanában, hogy szeretnék más kultúrában élni, és nem Európában. Így nektek könnyebb is lenne, hiszen ott vannak a szüleitek, nem a nagy semmibe mentek.

Ha itthon nem lenne megfelelő életetek (lakhatás, munka) akkor is a költözés javasolnám.

De ott normális életetek van, nem is vágytok egyébként költözésre, akkor a jelenlegi helyzet miatt nem költöznék, hiszen igazából nincs rá ok.

2015. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
*De HA normális életetek van . . .
2015. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjetek. Vesztenivalotok nincs
2015. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
0%
Azt tudni kell, hogy nagyon elszigetelt világ. Ez előnye is lehet, hátránya is, ki hogy fogja fel.
2015. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Haboru nem lesz, emiatt nem kell aggodni.


Uj-Zelandrol meg aztan marhara nem lehet meghatarozni helyesen az "allapotokat".


Pusztan a helyzet miatt nem mennek, de ha szeretnetek ott elni, miert ne?


Mondjuk Uj-Zelandra nem mennek, meg turistanak sem, baromi messze van.

2015. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de csak a hely miatt. Egyébként igen. Ha neked tetszik, oké, de azért nem kell paranoiásnak lenni.
2015. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
83%
én kimennék egy-két évre, aztán ha nagyon nem jön be, és érdemes lesz, akkor visszajöhettek. de a gyerekedtől ne vedd el a lehetőséget, hogy normális körülmények között nőjön fel.
2015. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
7%
Mit értesz ausztrál angol alatt?
2015. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!