Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek irigy rám anyám?

Szerintetek irigy rám anyám?

Figyelt kérdés
Tavaly decemberben végeztem az iskolával, azóta munkanélküli vagyok. Egy csomó helyre beadtam az önéletrajzomat, de se egy telefon, se egy e-mail, hogy nem kellesz csá. Jelentkeztem egy céghez ügyfélszolgálati referensnek és fel is vettek, 1-jén fogok kezdeni. Anyám foggal-körömmel le akar beszélni róla, mert hogy ez nem munka, ez nem nekem való, ez nem fog működni, pofára fogok esni, miért nem hiszek neki, miért kell az első helyre igent mondani stb, menjek inkább helyette betanított gyári munkásnak. Miért akar rosszat nekem? Miért menjek 3 műszakos gyári munkára, mikor ez 1 műszakos és irodában leszek, és többet is fogok kapni, mint egy gyárban. Szerintetek irigy? Ő közmunkás takarítónő, mert nem végzett semmi iskolát.

2015. szept. 19. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%
Igaza van anyádnak
2015. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Miert lenne igaza?
2015. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sincs igaza, miért ne próbálhatnád ki? Sokkal jobb lehetőség.
2015. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem próbáld ezt ki és ha nem tetszik majd utána keresel másikat:)
2015. szept. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért van igaza elmondanád? Te inkább rohadnál 3 műszakban a gyárban 60.000-70.000 Ft-ért? Akkor menj...
2015. szept. 19. 23:15
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, irigy-e de ha jot akarsz, nem mesz a gyarba. Bar, szerintem Te is tudod ezt. Vannak olyan anyak, igen, akik szinte versenyeznek a lanyaikkal. Erthetetlen dolog egyebkent.
2015. szept. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy van igaza, hogy lenne már? S igen, irigy.

Gondolom, azt hiszi, az irodában nem is dolgoznak, csak ott ülnek, meg kávéznak, a gyári munkát ismeri csak.

2015. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Jaj már megint te vagy,te gyökér utolsó? Minden kérdéshez nyomod az idióta szövegeidet?
2015. szept. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy miért akar róla lebeszélni, de nyilván te is érzed, hogy jobban jársz azzal a munkával, amit elvállaltál.


Ha anyukád szerint ennél jobb lenne a 3 műszakos munka betanított munkásként, mint az ügyfélszolgálati referens állás, akkor lehet, hogy érdemes lenne megkérdezned, hogy nincs-e kedve oda jelentkezni. Annál még mindig többet fizet egy ilyen gyári meló is, mint a közmunka.

2015. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti, kicsit se zavar, hogy többet fog keresni, mint a gyárban?


S ha, anyuci miért nem megy dolgozni a gyárba, 3 műszakba?

2015. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!