Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Adott x férfi (23 éves) aki dolgozik már 2 éve a lakhelyétől 150 km-re, de a fizetését nem ő kapja meg, hanem a szülei számlájára megy. Ebből ő kap annyit, hogy a minimálisra elég neki, kajára esetleg futja, de ennyi. A saját fizetésével a szülei rendelkeznek, és sokszor annyit küldenek csak neki ebből el, hogy épp hogy ételre futja, de olyan is volt már, hogy hónap végén még nagyon kaját se tudott magának venni. Pedig amúgy nem keres keveset, 230 nettót kap. A szülők meg nem szegények, csak eléggé költekezősek, hülyeségeket vesznek csak, és a srác az otthon élő 2 húga miatt nem is kéri, hogy ő kapja a fizetését,mert úgy van vele, hogy előlük nem akarja elvenni a pénzt. Csak az a baj, hogy az anyuka a nagyrészét úgysem a gyerekekre költi, hanem a saját hobbijára. Egyszerűbb lenne, ha a srác maga venne dolgokat a 2 kislánynak, vagy adna nekik pénzt, de nem az anyjának kellene kezelni. Sokat panaszkodik, hogy rossz, hogy nincs pénze, de mégis hagyja ezt a helyzetet így, mert szerinte ez így normális.
2015. okt. 1. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A srácnál valami nem százas. De a munkahejjel se. Ugye, utólsó.
2015. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyeneket szokták úgy nevezni hogy balek. Meg kell neki mondani hogy baz d+ van egy halom pénzed de te inkább hazaküldöd hogy anyád elszórja hát akkor haljál éhen
2015. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, én inkább megtartanám a fizetésemet és befogadnám a húgaimat a helyében.
2015. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nemo normális sem a helyzet, sem a srác. Kamu kérdés?
2015. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!