Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam ezt most ugyan hogy...

Anyam ezt most ugyan hogy gondolja?

Figyelt kérdés
Holnap lenne idopontom sebeszetre, de nem mehetek, mert ma kaptam fizikabol egy egyest, hazifeladat hianyara... azzal az indokkal hogy ugyan ma akkor legyek ott fizikan... ugy hogy tegnap es ma volt ora az egesz heten... aztan azt mondja hogy igy is eleget logok (neki logas az hogy en az osszevont tesiorakrol igazoltan jovok el, mert egyesuletnel sportolok, es akkor megtehetem... szerinte emiatt is romlanak a jegyeim)

2015. okt. 6. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Az egészség fontosabb. Majd kijavítod.
2015. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek az 1.-vel ;)


Miert kell sebészetre menned? :OOO

2015. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Az orvos...iskolába bármelyik nap mehetsz....időpontot viszont nehéz kapni akárhova is!!
2015. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Tojáshéj apróra törve kajába valóban jó. De a kalcium miatt. Magam is tenyésztő vagyok.
2015. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Bocsi. Nem ide akartam...
2015. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogod magad és elmész.
2015. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy egyes miatt nem mehetsz orvoshoz, főleg beutalóval...
2015. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!