Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan szülővel, aki állandóan másokhoz hasonlítgat, ha olyanja van, mindennek elmond, és állandóan követelőzik, soha semmi nem jó neki?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 16:04
 1/7 A kérdező kommentje:
És ami az egészben a legfrusztrálóbb, később úgy tesz, mintha ezek a dolgok meg sem történtek volna.
2015. okt. 8. 16:11
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Kamasz vagy, számodra most mindenki rossz rajtad kívül. Majd kinövöd, addig sok sikert és türelmet a szüleidnek.
2015. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aha, bennem van a hiba, köszönöm...
2015. okt. 8. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyi ilyen kérdés van, miért nem olvasgatsz azokból??? Beírod googleba, hogy szülőnek semmi sem jó, kismillió kérdés kijön. Sőt rengeteg cikk is! Próbáld ki!
2015. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl általános a kérdés, konkrét példa esetleg?
2015. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fel kell nőni, és nem elkövetni ezeket a hibákat a saját gyerekeddel szemben.
2015. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát kb semmit, egy felnőtt embert nem fogsz tudni átnevelni.

az enyém is ilyen (papírja is vannak mindenféle pszichés problémákról), nagyon sokat szenvedtem miatta, aztán a saját lábamra álltam, nem engedem beleszólni az életembe és lelkileg is megerősödtem, már nem tud bántani az ilyenekkel.

de a gyerek- és kamaszkoromat pokollá tette

33/N

2015. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!