Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 9 éves gyereket érdemes már...

9 éves gyereket érdemes már most vadászatra vinni?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan belőle is vadász lesz, hisz én is az lettem, Apám után.
2015. okt. 10. 18:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem olyan a személyisége ne erőltesd. Bár mit is érdekel az téged, nem?

Ha téged vittek ennyi idősen, vigyed őt is.

2015. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem mi értelme gyilkolni tanítani egy 9 éves gyermeket.


Etikusabb és célravezetőbb lenne, ha inkább állatotthonba, menhelyre vinnéd önkénteskedni.

2015. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Bizonyos dolgokat már elmondtam neki, de élesben sosem látta még a vad kilövését.
2015. okt. 10. 18:58
 4/44 anonim ***** válasza:
89%

Anno rám is erőltették a vadászatot. Meg is utáltam egyből.

Egy 9 éves gyerek inkább játszana otthon, vagy a barátaival, nem a vadlesen ülne órákat csendben. Gondolom én.

2015. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom. Unokaocsemet nem hogy viszik, magatol megy. Pedig az apja nem vadasz, csak nehany baratja. Ennyi idosen mar tyukot vagott, mig nem voltak otthon a szulei. 12 eves es lott mar par vadat, de en a sajatomat nmernem elengedni, szerintem veszelyes. Nem gyereknek valo de ez magan velemeny
2015. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%

Ezt nem tőlünk kellene kérdezni, hanem a gyerektől, hogy egyáltalán érdekli-e a dolog. Nem gondolod?

Miért lenne nyilvánvaló, hogy vadász lesz?

Szép is lenne, ha mindenkinek mindenben követni kellene a szüleit...

2015. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
87%

Ha érdekli a dolog, akkor szerintem mindenképp. Lehet nem azzal kellene kezdeni, hogy kizsigereltek egy szarvast együtt, hanem mutasd meg neki szép fokozatosan miért szép a vadász élet. A végén (ha tényleg felkeltetted az érdeklődését) jöhet az, hogy láthat igazi vadászatot. Persze el kell mondani, hogy miért történik a kilövés...stb.


Szóval..szerintem ne konkrétan a lövéssel kezdjetek, amúgy semmi gond nincs a vadászattal. Aki orrba-szájba lövöldöz, semmi tisztelet nélkül, na ott vannak a gondok.

2015. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
91%

Orakon at csendben ucsorogni? En nem ilyen voltam 9 evesen, biztos elijesztettem volna minden vadat. Illetve volt bennem egy rakat empatia a szerencsetlen beetetett allatok irant.


Persze ha a fiad erdeklodik, erti hogy nem celtalanul gyilkoljatok a cuki ozeket, netan meg szeretne is csondben uldogelni, siman erdemes. Lehetoleg felkeszulve arra, hogy megsem tetszik neki es irany haza.

2015. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Költőnő? ***** válasza:
85%
nem, semmiképpen sem nyilvánvaló. Csak neked az.
2015. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
26%
vidd el, ha 1 agressziv érzéketlen p_öcsöt akarsz nevelni belőle :D A vadászat a lelki szegényeknek való.
2015. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!