Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 9 éves gyereket érdemes már...

9 éves gyereket érdemes már most vadászatra vinni?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan belőle is vadász lesz, hisz én is az lettem, Apám után.
2015. okt. 10. 18:42
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%

Én írtam az állatvédőt, úgy tűnik félreérthető volt. Arra az állatvédőre gondoltam, aki a szúnyogokat is elvakultan védi, és a kutyáját is vegánként tartaná, ha lehetne.

Tisztában vagyok a valódi vadászat lényegével, több hivatásos vadász is volt a családban.

2015. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
73%

"És amikor télen kimegyünk és vadetetőt építünk? Amikor hónapokon keresztül hordjuk oda a kaját nekik?"


És amikor nagyapámmal és a szomszéddal ezt mi csináltuk, mert a vadászoknak fázott a seggük, szerencsétlen állatok meg nem tudtak mit enni?

2015. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
22%

Attól még, hogy nálatok rossz a vadásztársaság nem jelenti azt, hogy mindenütt olyan!

Ilyenkor megfelelő helyeken kell jelezni a problémát, nem általánosítani!

Nálunk is volt rossz vadász, ki is rúgták, miután jeleztük, hogy gondok vannak vele.

Konkrétan annyi történt, hogy áthajtott a gabonán mert nem akart a kátyús szolgálati úton menni. Még amolyan belesz.a.r.ós volt.

Ugyanilyet tudok cukrászról is mesélni, több üzemben jártam. Vannak igazi skótok, akik egy kanállal kevesebb cukorral csinálják a piskótát, a száradó tejszínhabot lekotorják a tortaszeletről, újrakenik és kiküldik eladásra. Van pár gusztusos sztorim.

De ismerek olyan cukit is, ahol az asztal aljáról is enni lehet, mindenhol címke, egy kiskanál krémen is. A süti pedig tökéletes, friss, típusának megfelelő!

De egyikről sem lehet levonni a következtetést, hogy az összes ilyen.

2015. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
83%
Egy szóval nem írtam, hogy az összes ilyen, de van ilyen is.
2015. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!