Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 9 éves gyereket érdemes már...

9 éves gyereket érdemes már most vadászatra vinni?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan belőle is vadász lesz, hisz én is az lettem, Apám után.
2015. okt. 10. 18:42
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
25%

"És a hentesbácsi husikáját hogy csinálták? "


Nem fogyasztok húst, úgyhogy mellélőttél.

A vadászat ugyanúgy gyilkosság, bármit is mondasz. És nem egészséges ember az, aki kedvtelésből gyilkol.

2015. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg az nem egészséges ember, aki csak a maga igazát bizonygatja és senki álláspontját nem hallgatja meg.
2015. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
97%

en igazán ismerem a vadászokat, ezert nem is mondok semmit , csak nehany sort Pilinszkitol:

"Csak a vagohid csondje, muskatliszaga, puha vaza, csak a nap van - uveg mogotti csendbe lemosdanak a hoherlegenyek, de ami tortent, valahogy nem tud veget erni"

2015. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
92%

20.:


"A vadászat mindenki szerint öncélú gusztustalan gyilkolás, de ennyi erővel tiltsuk be a tyúkok, nyulak levágását, vagy a disznótort."


Valamit nagyon félreértesz!

Senki sem mondta, hogy a vadász ne lenne egy hasznos szakma, mint ahogy vágóhídra is szükség van.

De ahogy a vágóhídra sem mennek be műkedvelő amatőrök, hogy pénzért megölhessenek egy marhát, így a hobbi vadász sem érdemli meg a hivatásos vadászt illető tisztelet!

És ne gyere az őzekkel, mikor pld. százszámra/ezerszámra lövöldözik le fürjeket, fácánokat!

"Az államtitkár novemberben Csehországban vadászik, baráti körével 2500–3000 fácán kilövését tervezi. Hetvenötezer euró, azaz 23 millió forint értékben rendelt vadászatot a cseh állami erdészeti vállalattól. Tavaly decem­ber­ben Donatella Failoni, Oszter Sándor színművész felesége tizennyolc fotót tett ki a Facebookra Lázárral közös, soponyai vadászkalandjáról. Akkor 900 fácánt ejtettek el.

"

[link]


Ez nem vadászat, hanem vérengzés!

2015. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
93%
Apám villamosmérnök, tehát nyilvánvaló, hogy a két testvéremmel együtt mérnökök vagyunk, ugye? Nos, egyikünk sem lett az, távolról sincs közünk a témához, pedig mindhárman másnak tanultunk... Ez egyáltalán nem ennyire nyilvánvaló. Most tekintsünk el attól, hogy nekem mi a személyes véleményem a vadászatról és vegyük úgy, hogy ez valóban egy hobbi. Igen, mutasd be neki, magyarázz el mindent, mikor mi történik, milyen hangok, szagok fogadják, milyen a látvány. Ha viszont nem lelkesedik, ha nem tetszik neki, esetleg meg is rázza, semmiképpen se erőltesd. Ez legyen az ő döntése, ne pedig a tiéd. Az első dolog, amit mondanod kell neki, hogy ez most őróla szól, nem pedig rólad.
2015. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a vérvonalhoz. Nálatok nem 2015-öt írnak? Hagyd annak a szerencsétlen gyereknek, hogy maga döntse el, mi lesz, ha nagy lesz, és hagyd azt is, hogy a korának megfelelően gyerek legyen, ne miniatűr pszichopata.
2015. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
68%

gyereket nem szabad

én gyilkosokról olvastam(sérült emberekről)a gyerekkorukban jellemző volt az állatkínzás, de szóval egyikükről írták, hogy valami felnőtt férfi mutogatta neki az állat leölését.


mindenképpen sérül egy gyerek ilyenektől.

2015. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
66%

Bontonton! Aki süt néha kenyeret az pék?

Az ilyen péniszhosszabbító "vadásztúrákat" ne keverjük össze a hivatásos vadászokkal!

Kérdező! Ez nagyban függ a fiad habitusából.

Én óvodás koromban tollaztam a csirkét minden gond nélkül.

A kislányom viszont nem bírja az ilyesmit, szóval ezt olyankor csinálom, mikor oviban van.

Esetleg kérdezd meg, hogy érdekli-e.

2015. okt. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
21%

"Mindenképpen sérül a gyerek ilyenektől"

Bár nem értek egyet a vadászattal, mint hobbival, de azért hülyeségeket nem kéne írogatni. Aki így hiszi, az mégis mit gondol, 100 évvel ezelőttig az emberek honnan szereztek húst? A mélyhűtőből??! Vidéken nőttem fel, évente kétszer volt nálunk disznóvágás, többször láttam csirkét lenyakazni. Nem lettem lelki sérült, én simán csak nem vagyok hajlandó erre. Mert nem és kész. Se a szag, se a látvány nem vonz, sajnálom is az állatot. A gyerek attól sérül, ha valamit ráerőszakolnak. Ha az ő kifejezett akarata ellenére is kényszerítik, hogy például szarvast lőjjön. De ha ez a szíve vágya, mert a famíliában hobbi, akkor miért ne? Lehet hogy sokunk szerint nem etikus, nem szép dolog stb, de egyelőre legális, ebbe bele kell törődni.

2015. okt. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
0%

28.:


"Bontonton! Aki süt néha kenyeret az pék? "

Bocs, de nem értem a párhuzamot!

2015. okt. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!