Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 13 éves múltam, de a szüleim...

13 éves múltam, de a szüleim nem engednek sehová, Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy milyen világban élünk...De pl.: Az osztályból 8-an el akartunk menni moziba, és anyukám és apukám nem engedett el, mert buszozni kellene 4 megállót.

Amikor elengedett fagyizni egy osztálytársammal, akkor is azt láttuk, hogy anyukán követ minket. Megértem, hogy aggódik, de ez kicsit túlzás, szerintem. Ha négyest kapok a suliban, máris jön, hogy milyen lusta disznó vagyok:(

Ha meg fiúk is jönnének valahova, konkrétan lekurv*znak. Elég rosszul esik... De bármit mondok csak kiabálnak velem.:(



2015. okt. 14. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2%
A neved csitt es ulsz a seggedden azt teszed amit mondanak, mert meg a tojashejj a seggeden van de a csipad mar kinyilt XD
2015. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Szia!Nem tudom merre laksz,de én Budapesten a belvárosban a 8.kerületben laktam és napi fél órát bkvztam a SULIBA!!! 2 megálló villamos, 7 megálló a metró. Később 8 megálló villamos,majd 10 megálló busz. D kb 6.tól jártam egyedül suliba.
2015. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Maradj otthon!
2015. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
70%
szia tudom milyen probléma egyez meg veluk hogy pl megtanulsz felmondod és eled jon az egyik baratnod igy nem kell annyira felteni
2015. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Ezt nagyon eltúlozzák a szüleid. Mármint nem a tanulást, hanem hogy követ meg lek.rváz? Ez nem normális.

Várj mèg 3-4 èvet, mèg elèg fiatal vagy, ők meg majd puhulnak.

2015. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
81%
Ez elég durva már, nem lesz rád később jó hatással szerintem
2015. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Szóval annyira féltenek, hogy nem engednek el busszal, de közben lek*váznak. Kicsit sántít a sztorid.
2015. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: Pedig ilyenek. Azt mondják félnek a pedofilok miatt. De ha elmennék valahova azt mibdják ha ennyit járkálok el k..va leszek.

Értem, hogy féltenek, de jövőre nem kísérhetnek el minden reggel a suliba Pestre.

2015. okt. 15. 07:17
 9/16 A kérdező kommentje:

Első, ahhoz képest, hogy nekem van még "a tojáshéj a s.ggemen" Te próbálsz ovis mondókákkal "oltogatni"

Tudom, hogy nem vagyok még olyan nagy, de jövőre egyedül kell vonattal bemennem Pestre.

2015. okt. 15. 07:24
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Azért én megkérdezném tőlük, hogy indokolják már meg ÉSSZERŰ indokokkal a viselkedésüket.

Mert ez szerintem is enyhe túlzás és pont az ilyen paranoid, idegbeteg reakciójú szülők vadítják el a nagy 'féltésükkel' a gyerekeiket.

Valszeg egy pofon lenne a "jutalmad", de azért megkérdezném azt is, hogy tán nem azért ilyenek, mert

1. nem bíznak a saját nevelésük minőségében?

2. vagy talán magukból indulnak ki, hogy ilyen rondákat gondolnak rólad?

3. Ha eddig - az együtt töltött 13 év alatt - mit csináltál, ami indokolja ezt a paranoid hozzáállást? Nem etted meg a tökfőzeléket, kaptál két négyest töriből, nem ágyaztál be?

egyébként sztem valami oltári gáz van ott a fejekben, ahol egy szülő képes leqvázni a saját kamasz gyerekét. :-(

2015. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!