Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 13 éves múltam, de a szüleim...

13 éves múltam, de a szüleim nem engednek sehová, Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy milyen világban élünk...De pl.: Az osztályból 8-an el akartunk menni moziba, és anyukám és apukám nem engedett el, mert buszozni kellene 4 megállót.

Amikor elengedett fagyizni egy osztálytársammal, akkor is azt láttuk, hogy anyukán követ minket. Megértem, hogy aggódik, de ez kicsit túlzás, szerintem. Ha négyest kapok a suliban, máris jön, hogy milyen lusta disznó vagyok:(

Ha meg fiúk is jönnének valahova, konkrétan lekurv*znak. Elég rosszul esik... De bármit mondok csak kiabálnak velem.:(



2015. okt. 14. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
El kellene beszelgetniuk az egyik osztalytarsad vagy korodbeli gyerek szuleivel. Nem egeszseges amit csinalnak, en mar 3. osztalyos koromban egyedul mentem suliba (tobb megallo trolibusszal, a belvarosban). Hetvegenkent baratnoimhez is eljartam mar a Te korodban. Tulsagosan feltik a testi epsegedet. De sajnos csak azt. Mert, hogy a lelki egeszsegedet nem, az biztos, ha olyanokat mondnak, hogy k**va leszel!
2015. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Részben megértem, de akkor is rosszul esik, hogy nem bíznak bennem. Nem sokat vagyunk együtt mert sokat dolgoznak... Az oka meg annyi, hogy nagyon féltenek.
2015. okt. 15. 15:33
 13/16 A kérdező kommentje:

Meg van egy testvérem, aki 18 éves, és az ég világon sehova sem megy. És mikor el szeretnék menni valahova, mindig azt mondják: Nézd meg a testvéred milyen jó gyerek!

Még fagyizni se volt soha a barátaival.

2015. okt. 15. 15:37
 14/16 anonim ***** válasza:
Azèrt pontoz le ez a jó nèp mert szerinte nornális ha lek.rvázza egy anya a lányát? Nem nagyon èrdekel a % de azèrt ez egy nagy baromság, meg ami itt folyik, az is. Elèg lenne, ha azt látnánk, hogy a válaszoló szerint hasznos e a vagy nem.
2015. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Engem más városba sem engedtek el tanulni, de moziba igen a barátnőkkel. Szerinted Melyiket választottam volna?
2015. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy a tanulást, de engem így is úgy is elengednek tanulni, mert nekik is fontos, hogy jó iskolába mehessek. De ha elengednek iskolába, nem értem moziba, miért nem.
2015. okt. 15. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!