Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam a szüleimnek azt...

Elmondjam a szüleimnek azt amiről azt hiszik semmit nem tudok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 18 éves srác vagyok és amikor kb egy hete késő este nem bírtam elaludni olyanok ütötték meg a fülemet, hogy Anyu megcsalta Aput és Anyu szerelmes abba a másik férfiba. Nem hallgatóztam, vitatkoztak és azt akaratlanul is meghallja az ember különösebb hallgatózás nélkül.


Azóta csak ezen pörög az agyam és Anyuval - akit eddig szerettem - nem tudok egy légtérben megmaradni, tudat alatt kontrollálhatatlanul beszólok, visszaszólok neki, mert ez nagy sokk számomra és a családunk sem olyan már mint egy héttel ezelőtt volt. Van egy 10 éves húgom de nem hiszem, hogy ő felfogná ezt az egészet.


Azóta Anyu olyan itthon mint egy királynő, amit kimond, azt Apu alá teszi, mert megérezte szerintem, hogy Ő igenis ,,pótolható" és állandóan az ő oldalán van mindenben, de nagyon látszik, hogy érdekből teszi, hogy a házasságot mentse.


Amikor Anyu és én egy légtérben vagyunk, mindenki csodálkozik, hogy mi bajom van.

Konkrétan az, hogy bomlasztja a családot.. Válásról viszont szó ( még ) nem esett.


Mélységesen elítélem azt, hogyha valaki már örök hűséget fogadott a házastársának és szeretik egymást ( különben nem ölelkeznének és nem csókolóznának )de erre az egyik fél teljes mértékben sz@rik.. Pláne 20 év után.


Ha most megkérdeznétek, hogy szeretem-e az édesanyámat, cseppet haboznék a válasszal de ha az ember egy ilyen kérdésen elkezd agyalni, az rég rossz.


Szerintetek mit tegyek?


Beszéd vagy szájzár?


Előre is köszi! :)



2015. okt. 16. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért teper most apád, mert miatta jutottak ide.

Te nem látsz bele a kapcsolatukba. Nem tudod, hogy ez elmúlt 20 év alatt mi minden történt velük, köztük.

Ezt is csak véletlenül tudod.

Apád már lehet, hogy ezerszer megcsalta anyádat.

Szerintem ne akar beleszólni a felnőttek dolgába.

De egyébként sem szabad más párkapcsolatába beleszólni, legyen az akárki, akár családtag, akár a barátod, barátnőd.

2015. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
na ja, erre is gondolhatnal, hogy lehet hogy nem anyad az egyeduli hibas abban, hogy ide jutottak. apad fule mogott is lehet vaj, ha o probal anyud kedveben jarni.
2015. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Beszélj anyukáddal, mond el neki hogy hallottad a beszélgetést. Próbáljatok meg beszélgetni. Elhiszem hogy fáj a dolog, de ne törj pálcát felettük, Ők is emberek. Igen házasok, igen szomorú hogy így állnak a dolgok, de hagyd, hogy próbálják meg rendezni ők a házasságukat. És apukádat ne elítéld emiatt, hanem ha valahogy tudsz, segíts otthon. A húgod meg szerintem feltudja fogni, hogy mit jelentenek ezek a dolgok, hisz már 10 éves
2015. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem is külön-külön kellene beszélj velük, mert ha együtt beszélsz velük akkor megint lesz egy balhé, +így össze is vetheted a két szemszöget. Mondd el anyudnak, hogy meghallottad és csalódtál benne és apudtól kérdezd meg, hogy miért ő igyekszik ennyire? (nekem is fura, hogy ő hajt, nem pedig anyud) Azt pedig te magad tudod eldönteni, hogy tesód eléggé érett-e már ehhez a dologhoz, vagy sem. Vannak olyan tízévesek, akik nagyon komolyak, és vannak akik nem. Én az előbbi kategóriába tartoztam és folyamatosan idegesített, hogy lekicsinyelnek, sőt a mai napig bánt amiért nem vittek el egy szeretett rokonom temetésére. Abban pedig 100 százalékosan egyetértek veled, hogyy nem kéne megsalni a másikat és bár vannak hullámvölgyek ki kéne állni a másik mellett.
2015. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ööö.. Figyelj.. Ez nagyon nehéz helyzet. Én azt tapasztaltam, hogy jobb ha nem szólsz. Semmiképpen ne keveredj bele, hogy ne kelljen majd "választanod" köztük.
2016. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!