Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit tennétek ebben a...

Szülők, mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha a fiatal felnőtt gyereketeket vérben úszva találnátok meg a szobájában ,mert öngyilkos akart lenni,csak időben rátaláltatok.

Nem provokálni akarok.


2015. okt. 16. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén milyen késztetést éreztél amikor ezt megkérdezted? Nem teljesen mindegy, hogy felnőtt vagy sem?
2015. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit tennék? Lefagynék.

A szomszédban történt úgy 10 éve, rendes csendes 20 körüli srác, felvágta az ereit s elvágta a saját torkát is, meg is halt szegény. A szülei teljesen tönkrementek azóta, soha egyik sem mosolyog, az édesanyja találta meg.

Lehet, hogy úgy tervezi, hogy megtalálja valaki, de mi van ha mégse?

Én sokkal jobban szeretném, ha a gyermekem elmondaná, ha valami bántja, kell, hogy tudja, hogy bármiben segítek, bármit megteszek érte, ilyent nem szabad csinálni, akármekkora legyen a baj.

2015. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha valaki ilyet megtesz, annak megoldhatatlannak tűnő problémája van. Általában vannak előjelei. Nem tudom milyen bizalmi viszonyban vagytok, de erről biztos nem mert beszélni. Mindenképpen kezelni fogják a kórházban, de az kevés. Nagyon sajnálom, iszonyú lehet most neked is lelkileg, de ne okold magad, hanem majd igyekezz megoldást találni, akár segítséggel is a gondokra. Erőt kívánok nektek.
2015. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
érdekes válaszok....én mondjuk hívnék mentőt azért
2015. okt. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azonnal mentőt hívnék és megpróbálnám ellátni. Lehet hogy ha egyedül lennék hívnék a közelből is egy szomszédot vagy valakit, mert tudom magamról,hogy pár perc után be tudok pánikolni.
2015. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy a mentőhíváson és a gyerek ellátáson már túl van, a kérdés a családi-lelki oldalára vonatkozott. Senki nem feltételezi, hogy a vérben fekvő gyerek mellett itt írogat :(
2015. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!