Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem jön el a szalagavatóm...

Anya nem jön el a szalagavatómra ha nem a nagynénémé lesz a negyedik meghívó. Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Decemberben lesz a szalagavatóm és négy meghívót kapott minden diák. Nálunk így alakul: egy Apukámnak, egy anyukámnak, egy az öcsémnek, ez eddig egyrtelmű de a negyediken megy a veszekedés.

Én a legjobb barátnőmnek szeretném adni. Másfél éve ismerem, az interneten ismertem meg, de mivel 20 km-re lakik ezéért alig van hétvége, hogy ne találkoznánk. Idén együtt dolgoztunk diákmunkát és az abból összejött pénzből elutaztunk ketten Olaszországba, tehát ez egy elég erős barátság, és én neki szeretném adni a negyedik meghívómat. Eddig anyukám is kedvelte őt a maga távolságtartó módján, de mivel múlt hét óta tart ez a veszekedés, ezen a hétvégén már nem is engedett át hozzá.

Anya viszont a nővérének akarja adni. Kicsi koromban valóban pótanyám volt, rengeteget voltam ott, de mostanában már kimerül a kapcsolatunk évi 4-5 találkozásban meg facebookos beszélgetésben. Sokszor hoz kínos helyzetbe (mármint a nagynéném) a harsány viselkedésével. Az anyukám viszont hajthatatlan, azt mondta, hogy ha nem nagynénémé a negyedik akkor ne számítsak se rá, se a tesómra. (mind együtt élünk, csak Apa azt mondta, nem érdekli kié a negyedik, akkor is szeretné látni a szalagavatóm). Tesóm viszont még kisebb, 7 éves és ha anya azt mondja, hogy nem jhöet akkor nem jöhet.

Szerintetek mit csináljak? Engedjek anyának, vagy tartsak ki amellett, hogy én azt szeretném, ha a legjobb barátnőmé lenne?


A válaszokat előre is köszönöm!

17 éves lány


2015. okt. 19. 15:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Egy anya aki fenyegeti a saját gyerekét, hogy a saját akarata érvényesüljön mégha nem tenné meg amit mond, akkor sem lesz sose anya csak papíron. Az ilyenekért nem kár.
2015. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!