Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák, ti mit reagálnátok,...

Anyák, ti mit reagálnátok, mit mondanátok, ha a 13éves lányotok azzal állna elétek, hogy vigyétek el nőgyógyászhoz, mert szerinte valami baja van?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 00:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Örülj, hogy elmondta. Én sosem mondtam volna el anyámnak, csak kiröhögött, aztán lekrvázott meg ordibált volna. (más kapcsán megtörtént.)

Ezek szerint te normális szülő vagy. Irigylem a lányodat.

2015. okt. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem értem a kérdést, mert ha a 13 éves ezzel előáll, nyilván bizalmas, jó a viszony. Akkor meg anyunak miért merülne fel bármi kérdése, miért kéne bármit is gondolnia?
2015. okt. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem itt a 13 éves lány kérdez és nem tudja mi lesz majd az anya reakciója.
2015. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek #14-el. Ha valami nem stimmel, akkor el kell menni a dokihoz, nehogy nagyobb baj legyen. Ülj le anyukáddal, beszéljétek meg a dolgot. Lehet, hogy először ideges lesz, és esetleg nem jól reagál, de annak is az aggodalom, a féltés az alapja, az, hogy szeret téged, és aggódik érted. Mindenre van megoldás! :-)

Menjetek el a dokihoz!

2015. okt. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%

mit tennék, mit tennék...


gondolom ugyanezt.

rohannék a gyakori kérdésekre.

ezt tettem akkor is mikor nekem nem jött meg a mensesem.


44/F

2015. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%

azt hiszem ezt a kérdést a 13 éves írta ki..teszteli a lehetőségeket, és felkészül az anyja beavatására..

egyébként 13 évesen bármi lehet az a "valami"...

2015. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
13 evesen is lehet panasza. Fogamzasgatlot viszont ne akarjon mar 13evesen ...
2015. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

na de ha lefekudt egy pasival akkor is ez a teendő.

nőgyógyászhoz menni.

akár jó volt a tette, akár nem.

reméljük, ha a lány a kérdező akkor normális szülője van aki - ha ez a helyzet - nem sápitizni kezd hanem felelős, s örül, hogy a lánya legalább ennyire felelős, hogy orvoshoz akar menni ilyesmi után.


hameg csak valami ártatlen ügy akkor is ez a legjobb lépés.

2015. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%

Mi a panaszod?


Es örülnek neki, hogy elmondta

2015. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%
Elvinném, természetesen. Örülnék, hogy hozzám fordult. Főleg úgy, hogy engem az anyám sosem vitt el, fel sem világosított semmiről.
2015. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!