Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya miért nem akarja, hogy...

Anya miért nem akarja, hogy dolgozzak?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, szeptember eleje óta intenzíven keresek állást. Voltam jó pár interjún, ő mindig húzta a száját, pedig volt közte igen jó hely is, amikor meg nem vettek fel, láttam rajta, hogy igazából örül neki.

Most úgy néz ki, felvesznek valahová, de jön a szokásos... Ennyi pénzért csak, ilyen messzire, ez nem neked való, stb.

Nincs messze, nem fizet rosszul, tehát csak a hibákat keresi és próbál lebeszélni.


De miért? Diákmunkának sem örült soha, de akkor ő nyert, végül nem mentem egyszer sem. Akkor azzal jött, hogy biztos nem tudnám csinálni (??).


19/L


2015. okt. 23. 15:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
lehet, hogy szeretné, ha továbbtanulnál...
2015. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Levelezőn csinálom a fősulit
2015. okt. 23. 17:45
 13/16 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem hülyeség , hogy az anyukája 'többre tartja magát' stb... egyszerűen egy jó anyagi helyzetben van a családja, és ezért feleslegesnek tartják, hogy kevés pénzért, messze dolgozzon a lányuk érettségi évében. Mivel ha az érettségi elszúrja nem veszik fel jó helyre, és egy diploma azért fontosabb, mint hogy bruttó 800as órabérben dolgozzon valahol, mert ő 'felnőtt'
2015. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én már leérettségiztem, de látom te nem, mivel pár mondatot sem tudsz értelmezni.
2015. okt. 23. 18:19
 15/16 anonim ***** válasza:
38%

Miért kell bunkónak lenni? :D Igen, félreolvastam, 'érettségizem'et láttam, de tényleg, mindjárt elásom magam. :D

Egyébként meg nem írtál semmi konkrétumot se a fizetésről, se a távolságról, ami neked jó pénznek tűnik az lehet az ő szemükben nem... Tehát az állításom még mindig helytálló, attól függetlenül, hogy nem érettségizel hanem levelezőn csinálsz egy fősulit...

2015. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amúgy nálunk azért nem nagyon akarták az egyszerű melót, mert gazdag családból származok és anyám szerint nem illik hozzám az ilyes fajta munka (valahol igaza van). Én sem szívesen dolgozok minimálbérért, de egyenlőre nincs más :/

(amúgy miért lettem lepontozva?)

2015. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!