Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Puskázok dolgozatkor? Ezt...

Puskázok dolgozatkor? Ezt anyu most hogy gondolja? 13L

Figyelt kérdés

Ma mosás van anyu meg kiürítette a pulcsi zsebem.Benne volt egy zsepi amire egy pár dolog volt felírva fizikára.Erre elém mutatta és "Ugye nem írúnk zsebkendőre puskát?".Oké a zsepi az enyém.De csak óra előtti átnézésre írtam mert:ha papíron van akkor azt gondolják készülök csalni,könyv meg füzet nem jó mert ha a tanár elfelejti eszébejuttatom.

De most hogy gondolhatja hogy puskázok?Nem adtam erre okot jó talán annyi hogy ki akartam üríteni a zsebem hogy ne ő killódjon.De már el is felejtettem hogy ott a zsepi.

13L


2015. okt. 25. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
mivel a legtöbben zsepire írják a puskát, így evidens hogy ezt hitte. Mond neki, hogy kérdezze fel azt az anyagrészt, így bebizonyíthatod, hogy nem puskázni kellett.
2015. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem logikus, hogy puskázásra gondol. Még nem hallottam ilyenről, hogy valaki zsepire jegyzetel :)

De engem nem zavarna, csak ne bukj le :)

2015. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Anyukád de marhára ráérhet... Ha puskázol, az a te bajod mert vagy lebuksz vag nem fogod az anyagot tudni.

Igazából szerintem már mindegy mit mondasz, úgyse fogja elhinni, mert evidens... Legközleebb legyen annyi eszed, hogy kidobod, akár puska, akár nem.

2015. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak a sebesség kiszámítása,út meg idő jele volt,és kb 3 hetes a zsepi.amúgy mindenki papírra írja és toltartóba rekti..
2015. okt. 25. 11:40
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki puskázik/puskázott/fog puskázni, ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel, csak fölöslegesen paráztatod magad.
2015. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

"Erre elém mutatta és "Ugye nem írúnk zsebkendőre puskát?"


Tökéletesen igaz van a muternak. Ekkora marhaságot még nem is hallottam, hogy zsebkendőre... 5-ös betűmérettel kell villamosjegyre nyomtatni a puskát.

2015. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Anyád is puskázott annak idején, hidd el nekem. Nálunk volt olyan tanár, aki ha rajta kapott, akkor elvette a puskát, de csak akkor adott egyből 1-est, ha nyomtatott volt, Kézzel írott puskát annyiban értékelte, hogyha már ennyi munkát beletettél, akkor megérdemled az esélyt.
2015. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Mond neki,hogy te sokkal jobb puskákat írsz, nem holmi zsebkendőkre, mint amiket mindenki használ
2015. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7-es, hát ez elég gáz hozzáállás, egy nyomtatott puskánál ugyanúgy ki kell szűrni a tananyag lényegét és rá kell ügyeskedni egy pici fecnire, mint a kézzel írottnál. Több ezer szerkesztő munkáját nézi le az a tanár, aki szerint egy nyomtatott szöveggel nincs munka.
2016. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9-es, csak épp azt nem veszed számításba, hogy nyomtatott puskát tömegesen lehet sokszorosítani, nem feltétlen az használja, aki készítette. Írott puskánál ált. csak a készítő igazodik el rajta és nem jellemző, hogy másnak készítik.
2016. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!