Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Baj, ha így érzek "apámmal"...

Baj, ha így érzek "apámmal" kapcsolatban, vagy teljesen normális?

Figyelt kérdés
Apám 7 éve, 2008-ban lett öngyilkos.Nem ismertem igazán, de nem is zavar.Ahogy most már idősebb lettem, egyre nyilvánvalóbb, hogy nem szeretem. (Verte anyukámat, ordítozott velünk, meg is csalta anyát)Közben persze ivott a gyógyszereire (borderline-ja volt), pszichiáterhez járt. Már kb. 1 éve feltettem egy hasonló kérdést, arra a legtöbb válasz az volt, hogy azért tette azt, amit tett, mert borderline-ja volt.Szerintem nem lehet mindent erre ráfogni és tényleg úgy érzem, hogy nem szeretem
2015. okt. 27. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne szeresd. [link]

Szerintem is a borderline az oka. Nem tudhatod, mikor alakult ez ki nála.

2015. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt csak egy pszichológus tudná kideríteni, mert azért nyilván nagyon vegyesek az érzelmek.
2015. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem,mi a kérdés,ahogy azt sem,hogy miért idézőjelbe raktad az apa szót. Nem volt vér szerint az édesapád? Azzal kezded,hogy baj-e...Szerintem itt senkit sem zavar,nem baj,akármit is érzel. Ha téged zavar,akkor számodra baj. Hogy szereted vagy sem,arra szintén nem tud innen senki választ adni,ahogy arra sem,hogy "apád" miért ölte meg magát.
2015. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tartom annak, azért írtam így, és sajnos vér szerinti.
2015. okt. 27. 21:49
 5/11 anonim ***** válasza:
most már mindegy, nem baj, ha így érzel, változtatni nem tud rajta. lehet, hogy űr van benned, de ne foglalkozz vele, ha így érzel, nem tehetsz róla.
2015. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem ártana, ha utánanéznél, mit jelent a borderline, mert akkor rájönnél, hogy nem ráfogás, hanem ez többek közt a betegség egyik tünete.


Az meg, hogy emiatt "nme szereted", "sajnos", hogy az apád arra utal, hogy neked is igen komoly pszichikai problémáid lehetnek, nem ártana ennek utánajárni, föként így, hoyg még évek múlva is ez a központi kérdés az életedben

2015. okt. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért kéne szeretnem? Attól még, hogy beteg volt, megtette, amiket megtett..
2015. okt. 28. 10:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Éppen mert beteg volt, nem tudta felmérni, mit tesz. Ez kb olyan, mintha egy 3 éves gyerek kiesik a 4. emeletrl, akkor szerinted a ygerek a hibás, mert "megtette", hogy kiesett!
2015. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az már megint más ügy. Nem azért írtam mindent, hogy engem támadjatok. De hát az emberek ilyenek..
2015. okt. 28. 11:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha így érzel.

Akkor baj, ha ez téged zavar. Pszichiáter segít neked feldolgozni a történteket, érzelmeidet, ha egyedül nem boldogulsz, ha nyomaszt.

2015. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!