Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tanácsok erre a helyzetre?

Tanácsok erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, a barátom 23 és 2 éve vagyunk együtt. Még itthon élek, mert még van egy évem a suliból, hogy megkapjam a szakmámat is. A barátomat nem képes anyukám elfogadni, állandóan kitalál róla valamit és az egész családnak minden félét hazudozik róla. Ha valami picit rosszat csinál a barátom, akkor már rögtön hatalmas ügyet csinál belőle meg átírja a történteket és máshogy meséli el a család többi tagjának. Általában úgy szokott lenni, hogy hétvégente 1 napot együtt vagyunk a barátommal és 1 napot meg mind a ketten a barátainkkal, vagy épp attól is függ, hogy mennyit tudtunk találkozni hétköznap, de mind a kettőnknek fontos, hogy a barátainkkal legyünk és picit külön is legyünk egymástól. Anyukám szinte minden hétvégén eljátssza, hogyha nem találkozok a barátommal, hogy biztos megcsal meg nem foglalkozik velem és a haverjai fontosabbak...Pedig egyáltalán nem erről van szó. Ha itt van a barátom vagy a barátom szüleitől kell valami szívessége anyumnak, akkor meg egyből nyalizik meg megy a jópofizás. Pedig a barátom tényleg egy rendes srác és jól meg is vagyunk már 2 éve. A barátom sokszor kellemetlenül érzi magát, ha pl valami nagy családos összejövetel van, mivel anyukám mindent kitalál róla a családnak és persze anyukámnak hiszik el. És nekem ez nagyon fáj, hogyha a barátomnak ezt kell elviselnie és nem akarom, hogy ez miatt a kapcsolatunk tönkre menjen, mert egyre több a vita ez miatt.
2015. nov. 1. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

" Ha valami picit rosszat csinál a barátom"


Szerintem ITT VAN A BAJ, ha abarátod "picit rosszakat" csinál - és többször, akkkor érthetö, hogy az anyád nem rajong érte.

2015. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%
nehogy már anyukád döntse el h kivel legyél....anyukád egy hülye már bocs a szóért de tényleg ami alapján leírtad...ne anyukád miatt szakítsatok hogyha meg megvagytok..ha lenne másik barátod akk azzal is így bánna?!
2015. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: nem szokott pici rosszakat se csinálni sokszor, hanem nagyon ritkán kb annyira, mint más ember is időnként követ el 1-1 apró hibát.
2015. nov. 1. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
És hol van apukád ?
2015. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szüleim elváltak, szóval nem igazán tud beleszólni apukám, hogy anyukám miket csinál és miket mond a saját családjának, de már apu sokszor említette anyumnak, hogy ne csinálja ezeket, de tök hiába volt. És apum pedig imádja a barátomat, pedig mindig is visszatartott engem a fiúktól. Sőt azt mondta, hogy örül neki, hogy olyan fiúval vagyok együtt, aki rendes és látszik, hogy szeret.
2015. nov. 1. 18:25
 6/6 zsozsocica válasza:
0%
Szia elmúltal 18 így már nem vagy édesanyukádra bizva annyira ha szereted legy vele.😂😘
2015. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!