Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy bírjam ki ezt a két...

Hogy bírjam ki ezt a két hónapot megint?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy az anyám jár külföldre dolgozni, ilyen 2 hónapos munkára minden évben egyszer Németországba.Alig jött haza 1,5 hónapja most tudtam meg hogy most apám is kimegy.Kb. 3 hét múlva indulnak és január közepén jönnének haza,de az a helyzet hogy a nővéremék is külföldön dolgoznak így, ahogyan a nyáron is lehet, hogy megint egyedül maradok és így fogom eltölteni az ünnepeket is.A nagyszüleim a közelben laknak de nincs jó viszonyunk ezért nem akarok ott lenni de egyedül se jó.Mióta megtudtam csak a sírógörcs kerülget már most rosszul vagyok.Mit tegyek? 15L

2015. nov. 1. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van valami komoly oka annak hogy nem jó a viszonyod a nagyszülőkkel?

Az tény hogy a szüleid nem hagyhatnának egyedül ennyi időre,hiszen fiatalkorú vagy.

Nem lehetsz az ünnepek alatt a nagybátyádéknál? Ok hogy sokat dolgoznak de az ünnepek alatt csak nem.? Nincs egy jó barátod vagy barátnőd sem,akiknél lehetnél az ünnepek alatt??

2015. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Drágám nagyon sajnálom ❤ de szerintem van jo oldala csinálhatsz ottalvos bulikat a baratnoiddel es akkor es olyan kajat rendeltek amilyet akartok, meg azt isztok amit akartok (azert mértékkel) es tiétek az egesz ház :) es csinálhatnal szilveszteri bulit is :) karácsonykor igyal sok teát egyel sok csokit nezz filmeket stb 😘 kitartás minden rosszban van vmi jo ;)
2015. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!