Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy nem tudok...

Normális hogy nem tudok nyugodtan lezuhanyozni otthon?

Figyelt kérdés

A közelmúltban ez annyira megrázott hogy nem tudok mit csinálni.

Szóval elég kicsi lakásban lakunk 5-en. A tanulás miatt sajnos elég későn kerül arra sor hogy letusoljak,és nemrég történt hogy nyugottan tusoltam amikor a 10 éves öcsém rám rontott(direkt).Én pedig gyorsan kizavartam,a szobában pedig kicsit kiabáltam vele,amire felkelt apám a másik szobából elég mérgesen elkezdett ordibálni,és meg is akarta ütni az öcsém.De anyám is felkelt és elkezdett engem hibáztatni,meg hogy mindenért én vagyok a hibás.És a vége az lett hogy én lettem minden probléma okozója,az öcsém meg az ártatlan.

14/L



2015. nov. 9. 22:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
5%
nálunk ilyen probléma nem volt mivel simán mászkáltam pucéran az öcsém előtt.Családon belül nem érdekelt ha pucéran láttak. Persze emiatt az öcsém menekült hogy fúúújj, tehát ha annyira kíváncsi grasszálj előtte pucéran:D (szóval végül házon belül ügyeltem, hogy ne meztelenkedjek előtte, mert ez zavarta őt.)
2015. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
26%
Miért ennyire tabu nálatok a meztelenség? A világ legtermészetesebb módja, hiszen senki nem ruhában jön a világra, és még a biblia is a legősibb, legtermészetesebb dologként beszél a ruhátlanságról. A szégyenlősködés neveltetés kérdése, és bár hétköznap természetes, hogy az ember nem meztelenkedik, de vannak helyzetek és helyek, ahol természetesnek kellene lennie. Ilyen az egy háztartásban élő (vérszerinti) családtagok egymás előtt, az orvos előtt, vagy éppen nudista strandon. A meztelenség nem azonos a szexualitással, ahogy az egy pohár bor sem az alkoholizmussal.
2015. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%

Kicsit nagyobb ügyet csináltatok belőle, mint amennyit a dolog valójában érdemel.

Ha ennyire zavar a dolog, deszkából vágj egy éket (kb. 1 perc munka), és azt csúsztasd az ajtó alá. Ameddig zuhanyzol, azt az ajtót egy elefánt sem nyítja ki.

2015. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
71%

Azt írod, természetes, hogy nem meztelenkedünk, aztán azt, hogy természetesnek kéne lennie, hogy igen.


1. Nem mindenki vallásos, a Biblia csak egy mesekönyv.

2. Orvos előtt természetes, máshogy nehezen tudna megvizsgálni, ha olyan orvos.

3. Nudista strandon is az a természetes, az egésznek az a célja, de oda csak az megy, aki akar is pucérkodni, nem kötelező program.

4. De család előtt minek kéne meztelenkedni? Sajnos mivel ilyen a mai kor, azt hiszik az emberek, hogy valaki előtt minél kevesebb ruhát viselsz, annál közelebbi a kapcsolatotok.


Az nem baj, bár velem nem történt még, ha valaki véletlen meglát. De hogy direktbe leskelődik, az undorító.


Mikor megszülettünk, az is természetes volt, hogy a gatyánkba szarunk, és anyukánk szoptat minket. Érdekesen nézne ki a sok 30 éves, ahogy maga alá csinál, és csüng az anyja mellén.

2015. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövi. Ne csinálj belőle ügyet. A hideg vizes zuhany sztem is célravezető, közben persze gúnyos kacaj! :P
2015. nov. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A faék alegjobb megoldás. Csak vidd vissza utána a szobába, mert kidobják a benyitni szeretők.
2019. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Az eset után tudtál nyogodtan lezuhanyozni otthon?
dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!