Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi joga van beleszólni...

Mennyi joga van beleszólni egy szülőnek abba, hogy milyen nyelvet tanuljon a gyerek?

Figyelt kérdés

Szeretnék franciát tanulni. Anya viszont kerek-perec kijelentette, hogy szerinte az undorító, ezért én ne tanuljak franciául... Foggal-körömmel küzd, hogy oroszt kezdjek el inkább...

Mennyi beleszólása van szerintetek?


2015. nov. 13. 17:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%
Nem sok, de tény, hogy az orosszal sokkal sokkal többre mész!
2015. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Mivel menne tobbre az orosszal?en pl sokkal tobbre mennek egy franciaval ,mint egy orosszal...miert?
2015. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
Valoban tobbre mennel az orosszal. Tanulj elobb oroszul, aztan majd 3. Nyelvnek johet kesobb a francia.
2015. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

Tanulj franciául, ha azt szeretnéd, nyilván.

Sajna nekem még oroszt kellett, de el is felejtettem mindent az utolsó szóig... A francia érdekes, de ha szuhaéliül akarnál tanulni, az is a te dolgod. Ha anyádnak nem tetszik, max. ne beszélj franciául fennhangon. De ő nem te, szóval erről ennyit...

2015. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De nem értem, miért zárná ki egymást a kettő? Majd megtanulok később oroszul is, de most egyelőre nem ahhoz van kedvem. :/
2015. nov. 13. 17:22
 6/25 anonim ***** válasza:
27%

Oroszt nem javaslom.

Francat haat csak a francia reszen tudnád hasznosítani de nehez ide kijutni.(itt élek)


Ingabb 100xjavasopnam az Angolt ha esetleg angolul nem beszelsz.

Szinte az "vilag nyelv" mindenhol ismerik es Magyarországon is "elit munka.h." Minimum az agngol tudás!!

2015. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%

"Mivel menne tobbre az orosszal?"

Majd Putyin bácsi nemsokára elmeséli Neked!

2015. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi sokszor fére irtam.remelem azert tudod értelmezni 😊 elnézést!
2015. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen mindegy milyen nyelvet tanulsz. beleszólása a szülődnek csak akkor van, ha ő fizeti a nyelvtanfolyam árát, ami sokszor nem olcsó.
2015. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Angolul felsőfokú nyelvvizsga szintjén vagyok kb, inkább csak hobbiból akarok mellé valami mást :)
2015. nov. 13. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!