Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit reagálnátok, ha...

Szülők, mit reagálnátok, ha meghallanátok hogy a gyereketek ilyeneket beszél a szobájában magában az apjáról?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokat, hogy dögölne meg, tűnne el az életéből, meg hogy szívből utálja, undorító féreg, meg egyéb csúnya dolgokat
2015. nov. 14. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha van alapja azért ha nincs alapja akkor azért...kortól is függ a hülyeség. Ha nincs alapja akkor csak hiszti valami ellen, ha meg van akkor egyértelmű.
2015. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elgondolkodnék, hogy mit rontottam el, mit rontott el az apja, és hogy hogyan lehetne segíteni a kapcsolat rendeződését. Attól is nagyon függ, hogy amúgy milyennek látom a kapcsolatát az apjával, milyen embernek ismerném az apát.


A gyereket pedig kikérdezném, hogy mi a problémája - jó esetben ugye velem meg tudná beszélni - hogyan segíthetek, vagy esetleg csak hirtelen felindulásból mondta ezeket, nem is gondolta komolyan és nincs komoly gond.

2015. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyeneket én is mondtam (sajnos) annno, kamasz koromban. Felnőtt fejjel már nem így reagálnék apám dolgaira, de hát abban a korban ugye minden szülői negatív megnyilvánulás tragikusabbnak tűnik..
2015. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gondoskodnék róla, hogy először az apai anyagi támogatás tűnjön el a gyerek életéből.
2015. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!