Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Pokol odahaza, vagy biztos...

Pokol odahaza, vagy biztos halál külföldön?

Figyelt kérdés

A szüleim tönkretettek, fizikailag és lelkileg bántalmaztak embertelen módon. Emellé szegények is voltunk. Elegem lett, kimentem külföldre. Egy évet éheztem, fáztam, mire nagyjából helyrejöttem, meg átestem több bántalmazó kapcsolatom is.

Most már lelkileg jól voltam, de a szüleim ès a múltbeli körülményeim tönkretették az egészsègem. Szívproblèmáim vannak a stressz miatt, hónapok óta àllandóan fáj a fejem, lelki alapú betegségek sorával küzdök, az orvosok pedig tanácstalanok. A menstruációm rendszertelen, úgyhogy az esetleges terhesség miatti stressz is kikèszít.

Mostanában sokszor szédülök, légszomjam van, kerülget az àjulàs. Tegnap reggel arra ébredtem, hogy fáj a szívem.

Emellé még làtástól vakulásig dolgozom, 8-10 óra állómunka.

Most kiderült, terror fenyegetés alatt áll az ország, ahol élek, jobban tenném, ha hazamennék. Csak épp nincs hová. Egy-két nap a szüleimmel, és a pszichiátrián végezném. Végzettségem nincs, munkát nem találnék, laknom nem lenne hol, a félretett pénzem pedig véges. Barátaim, rokonaim nincsenek.

22l


2015. nov. 15. 10:53
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
45%
Kapd össze magad és ne nyavalyogj annyit. 22 éves vagy. 18 éves korodig hibaztathatod a szüleidet, afelett te vagy felelős a sorsodért. Ennyi idő alatt össze szedhettel volna valami vegzettseget
2015. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
96%
Milyen biztos halál? Hihetetlen negatív vagy.Ezen próbálj változtatni,hidd el jobb lesz.
2015. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
95%
Ne beszélj már ilyen hülyeséget, hogy "biztos halál külföldön". Abban az országban, ahol élsz, biztos halál vár mindenkire? Ne szórakozz már. Maradj szépen ott, ahol vagy, ahol van munkád, ahol távol vagy a szüleidtől, ahol már van egy saját életed. A bajaidat kezeltesd, és éld szépen az életedet. Első körben keress egy jó pszichológust, mert egyértelmű, hogy az összes szervi problémád pszichés eredetű.
2015. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%

Ez a "biztos halál" azért kicsit túlzás. Én is sokkban vagyok a Párizsban történtek miatt, de azért lásd be, nagyobb a veszélye, hogy holnap elüt egy autó (ami bármely országban megtörténhet), mint hogy terrortámadás áldozata leszel.


Keress egy pszichiátert, szedd össze magad.

2015. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
8%

Ne menj magyarországra, ott még kevesebb esélyed van, menj másik országba. Magyarországgal csak veszítenél, tele van olyan "emberekkel", mint az 1es.

Franciaországban vagy?

2015. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
1, Felelösek maradnak 18 éves korom utàn is, mert erre egyszerüen nincs bocsánat. És mikor tanultam volna, ha dolgoznom kellett, hogy éhen ne haljak?
2015. nov. 15. 11:06
 7/45 anonim ***** válasza:
51%
Nos, en is dolgoztam 17 éves korom óta, mellette pedig esti iskolába jártam. Van még kifogás? Majd 40 évesen is ők lesznek a hibásak?
2015. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
48%
"Most kiderült, terror fenyegetés alatt áll az ország, ahol élek" Megigérték a terroristák, hogy minden embert kiirtanak ebben az országban? Ugy-e nem? Akkor meg mit emlegeted a biztos halált? Gondolkozz már egy kicsit opotimistábban! Az egész leirásod arrol szol, hogy milyen kegyetlen veled az élet? Pedig csak éppen olyan mint mással, csak a gondolkozásodon kell változtatnod. Meglátnod és megragadnod a jo lehetöségeidet, embertársaidban, szüleidben keresni és megtalálni a joságot. ("A szüleim tönkretettek, fizikailag és lelkileg bántalmaztak embertelen módon" azt hiszem szintén az elméd játéka!!!!!)
2015. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
91%

Micsoda dráma. Ebből annyi jött le nekem, hogy rajtad kívül mindenki hibás, az élet sz@r...stb.


8-10 órát dolgozni, az már látástól vakulásig? Ennyit dolgoznak általában az emberek.


Ha életképtelen vagy, ne a környezetedet hibáztasd. Komolyan kimentél külföldre pénz, végzettség és nyelvtudás nélkül? Ez tényleg egyenlő az éhenhalással, de erre gondolhattál volna. Éhenhalni meg itthon is megteheted.


Szerintem fejezd be a mártirkodást és kapd össze magad.

2015. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de hányszor akarod még kiírni ezt a kérdést?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2015. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!