Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem szeretne átjönni...

Miért nem szeretne átjönni hozzánk a párom lánya?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy 14 èves lánya, de a kötelező láthatásokra nem akar jönni. Elvileg azért, mert utál. De még nem is találkoztunk. Csak akkor hajlandó átjönni, ha én elmegyek itthonról. 1 éve vagyok együtt a párommal.
2015. nov. 20. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

hiszti, dac, zsarolás

ha nem jön az ő baja,

könyebb a gép elöt dögleni mint megemelni a segét és viselkedni

ne ajnározátok és ne vegyetek neki karácsonyi ajándékot akor észhez tér

és a börén fogja érezni a hiszti hatását

2015. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled lenni, kész. Azért, mert az apja szeret, ő még nem fog, és nem is kell, hogy szimpatikus legyél neki. Hagyd békén. Majd előbb utóbb megbarátkozik a gondolattal, hogy nem te vagy a sátán, és akkor nyitni fog feléd. De ez addig biztosan nem következik be, amíg erőlteted.
2015. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltesd, akkor örülj neki, hogy nem kell vele foglalkoznod.

Párod miért nem kérdez rá az indokra,h miért utál?

Anyjának van kapcsolata vagy te vagy az első "új szülő"?

Bár azt nem értem honnan tudod mit eszik napközben, ha még sosem találkoztál vele?

Nyilván más lenne a helyzet, ha veletek élne, de így hogy mondjuk heti egy nap a láthatás, akkor megoldható, hogy elmenjen az apjával és egy cukrászdában vagy moziban találkozzanak. Sétálni vagy túrázni is elmehetnek, ha nincs fizetős programra mindig keret.

Én ez miatt nem mennék el minden alkalommal otthonról, de a páromat se csesztetném, ha elmenne találkozni vele máshova.

2015. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!