Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem merem ezt elmondani...

Nem merem ezt elmondani anyának. Hogy kezdjek neki? Mi lesz, ha azt hiszi, hogy újra beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Bulimiás voltam, de már nem vagyok az.

Viszont ma hánytam 3x és anya hallotta...


Van egy srác, akit 14 éves korom óta ismerek. Egy évvel idősebb nálam, de évfolyamtársak vagyunk.

Már akkor is a lányok kedvence volt, a "Tökéletes Fiú", aki helyes, magabiztos, népszerű. Aztán bekerültem a baráti társaságába és most, az utolsó évben viszonyunk lett. Senki nem tudta és jó volt, nekem ő volt az első mindenben... Viszont ezt be kell fejeznünk, hiszen tudjuk, hogy a dolognak nincs jövője, csak egymás idejét raboljuk, ezt elmondtam neki. Ő nem így gondolta, de elfogadta, csak egy utolsó éjszakát szeretett volna velem és akkor ez nem tűnt hibának, gondoltam szórakozunk egyet utoljára. De nem így lett.

A dolog pénteken történt, akkor csak sírtam picit utána, visszafogottan, úgy gondoltam, hogy ez normális, hiszen bármennyire nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, akkor is kötődtünk egymáshoz és fontos volt nekem (januárban a legjobb barátnőmmel ment tönkre a fiú miatt a barátságom).

De tegnap voltunk egy buliban, külön érkeztünk és megbeszéltük, hogy nem erőltetjük a "maradjunk barátok" témát, jobb lesz egy ideit kerülni a másikat. És az este elején ez működött, de láttam, hogy más lányokkal jópofizik, aztán a mosdóban is róla beszélt 2 lány, hogy vele mennyire lefeküdnének. És ez sok volt, kimentem és elkezdtem sírni, vagyis ez enyhe kifejezés. Annyira zokogtam, hogy nem bírtam levegőt venni. Utánam jött a srác egyik legjobb barátja és próbált arrébb vinni, hogy ne lássanak a többiek, beültünk a kocsijába és ott percekig nem bírtam megszólalni, csak sírtam. Aztán elmondtam, mi a baj és hazahozott, de akkor sem tudtunk beszélgetni, mert zokogtam.

Ittam ugye, meg cigiztem is, amit sosem teszek és nagyon rosszul lettem, ahogy bejöttem az ajtón, az utam a fürdőszobába vezetett.

Reggel sem lettem jobban, mert a gyomrom görcsben van, alig bírtam enni, de olyan ideges voltam, hogy az ebéd is kijött belőlem, meg most a vacsora is.

És anya most felvetette, hogy talán újra járnom kéne pszichológushoz, mert stresszes az utolsó év a gimiben. De erről szó sincs, csak van ez a "probléma" és nem akartam anyának elmondani, mert mit gondolna rólam, hogy teljesen lelketlen vagyok, vagy nem tudom.


Vagy szerintetek elmondhatom neki?

Mert amúgy jó a kapcsolatunk, de nekem sosem voltak fiúk az életemben, ezen a fiún kívül még csak nem is csókolóztam senkivel. Szóval sosem lelkiztem anyával ilyenek miatt.


2015. nov. 22. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

1. elkúrtad a srácot a saját hülyeségeid miatt gratulation ^^ (az ilyen lányok és ne haragudj h ezt mondom de meg érdemlik a szenvedést ..én is már mentem tönkre egy ilyen lány miatt)

2.ha nem birod a piát ne igyál a hányás valszeg attol volt másnap meg az idegességtöl ..

3. nem kell pszichiáter ..ülj le anyáddal beszéld meg az anyák sok mindenre képesek (jó értelemben)

4. máskor ha ennyi bajod van csak annyit tegyél h beszéld meg anyuddal vagy bnöddel ne millióknak pakold ki azt amire úgy is tudod legbelül a választ...:)

2015. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod anyukádnak, életed első szerelmét élted meg, és szakítottatok. Ez borított ki ennyire. Akár az egészet is elmondhatod, ha úgy véled, anyukád valóban megérti az történteket.
2015. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bírom a piát alapjáraton, szóval nem az volt a baj. Csak hirtelen ittam túl sokat és nem egyfajtát, hanem össze-vissza, amit elém tettek.

A barátnőimmel ezt nem beszélhetném meg, mert vagy kavartak/lefeküdtek már a sráccal, vagy tetszik nekik a srác, vagy olyanok, hogy tudom, az ilyet továbbmondanák másnak. Egy lány van, akivel megbeszélhetném, de Ő egy zh-ra készült egész hétvégén, nem akartam ezzel idegesíteni, mert csak aggódott volna.

Részben ezért is tartottuk titokban a dolgot...

2015. nov. 22. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Szia, én is anyuka vagyok, két lányom van. Nagyon jó a kapcsolatunk, de tudom, hogy nagyon sok mindent nem mondanak el, ami rendjén is van, én sem számoltam be mindenről annak idején. Viszont, ha valamelyik lányom bejönne hozzám és elmondaná ezt, amit leírtál, biztos, hogy megölelném és adnék neki tanácsot, elmondanám az én szerelmi történeteimet és hogy vészeltem azokat át. Anyukádnak piszok jól fog esni, ha őszinte leszel hozzá és elmondod, mi bánt. Nagyon nehéz anyaként látni a gyerekünket szenvedni, persze nem akarjuk beleütni az orrunkat a magánéletükbe, de így segíteni sem tudunk.
2015. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmondhatod. Jobb is lesz,mert nem fog foloslegesen aggodni es orul, hohy beavatod. En is anyukamnak a razos fiuugyeket mindig elmondtam, pedig neki aztan nem sok tapasztalata volt. Es megis meghallgatott es biztatott es mar ezzel rengeteget segitett es nekem konnyebb lett tole. Szoval batran allj ele es mond meg anya szerelmes vagyok es ha raadasul ugyis elsirod magad, akkor amit a 4-es irt az tortenik. Fel a fejjel. A rosszzlleted el fog mulni.
2015. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondd el neki azt ami történt, véget ért a kapcsolatod és az este folyamán össze vissza ittál.

Hiába bírod a piát, idegesen beszűkült gyomorral, a sok kevert vacak eléggé kitudja ütni a gyakorlottabbakat is.

2015. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na de miért szakítottál...?
2015. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szülő lehet hogy rosszat tesz a gyermekének! De csak egészen kirívó esetekben teszi akaratból!

Általában a gyermekeik félttése okon követnekel hibákat!

Beszélj édesanyáddal!

És a fiúval nem értem miért nemfolytatódhatna a románc!

A pszichológus, pedig általában segít negérteni a dolgokat körülötted!

Fel a fejjel!

2016. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!