Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu nem köszönt fel, ha a...

Anyu nem köszönt fel, ha a párom is itt lesz, nehezen viselem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

30.szülinapom lesz a héten (nő vagyok),pont kerek szám,amikor az ember elgondolkozik,hogy eddig mit is ért el az életben. Nálunk szokásosak voltak a családi névnapok,szülinapok mindenkinek,még a 77 éves nagymamámat is körülálltuk,köszöntöttük,mikor még élt.

Külön élünk,saját lakásban a párommal,de anyukám soha nem fogadta el. Utcán nem köszön vissza neki,nekem ultimátumokat adott folyamatosan,míg el nem költöztem,volt ott minden,amit csak el tudtok képzelni. Rettenetes időszak volt. Mindezt azért,mert más férfit választott nekem,én pedig a páromat választottam.

Ma felhívott anyukám hisztérikus,ellentmondást nem tűrő hangnemben,hogy döntsek: vagy feljön hozzánk felköszönteni engem,de csak akkor hajlandó,ha 'az' (a párom) nem lesz ott,vagy nagyon nagy baj lesz. Mert szerinte levakarhatatlan,és minek akarja ott tátani a száját,mikor engem köszönt fel. Egyébként se küldeném el a páromat,de amúgy is itt lakik,hova tenném? A kérdés tehát nem arra vonatkozik,hogy elküldjem-e a páromat,mert egyértelműen nem fogom,hanem hogy hogy adjak választ anyámnak úgy,hogy végighallgasson,mert most is kérdés nélkül csapta rám a telefont a mondandója végén. Tehát csak közölt,válaszra nem volt kíváncsi.


2015. nov. 25. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne adj neki választ, hanem egyszerüen ne állj vele szóba, amíg nem tér észre.
2015. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom ma már nem megy át hozzátok. Egyébként én leküldtem volna a páromat arra az egy órára és megbeszéltem volna a dolgot az anyával, szépen, normális hangnemben, hogy ne tegye tönkre a családot és az anya-lánya viszonyt a hülyeségeivel. Ha nem lehet jobb belátásra bírni, akkor ez van, nem tudsz mit tenni.
2015. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hogy csináltad volna? Nem értem. Küldjem el mégis a páromat,ahogy anyu akarta,és én beszéljek anyuval,vagy nem értem. Írd le,légyszi,még egyszer.
2015. nov. 25. 19:32
 4/18 acelsziv ***** válasza:
94%
Mondd meg neki: A páromat választom, mert ő emberként kezel. Majd te is csapd rá a telefont. Hadd szokja az érzést.
2015. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Jól választottál. Isten éltessen.
2015. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%
Igen, szerintem egyetlen alkalommal le tud menni a párod sétálni egyet. Többször nyilván nem kérném erre és anyámnak is megmondanám, hogy egy órát tudunk beszélni, mert a Józsi mindjárt jön vissza.
2015. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Harmincévesen már el kéne dönteni, hogy meddig akarsz egy végtelenül önző anyukának megfelelni, és mikor leszel hajlandó elköteleződni egy férfi mellett.


Anyád azt csinál, amit akar veled, amíg nem állsz a sarkadra.


"Ma felhívott anyukám hisztérikus,ellentmondást nem tűrő hangnemben,hogy döntsek: vagy feljön hozzánk felköszönteni engem,de csak akkor hajlandó,ha 'az' (a párom) nem lesz ott,vagy nagyon nagy baj lesz."


Ezt ugye, tudod, hogy hívják? Érzelmi zsarolás!

És te még kérsz anyád "köszöntőjéből"?


Nézd, Kérdező, te nagyon közel vagy ahhoz, hogy az önző, hisztérikus, birtokló anyád szétbombázza a kapcsolatodat. Ha nem akarsz egy életen át a rabszolgája lenni, akkor ideje volna kihúzni a gerincedet és anyukád születésnapi ajándlkként elküldeni a büdös francba.

2015. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Én is kicsit bizonytalannak érezlek.Ennyi idő után már nem fog változni az anyád.A párodat válaszd egyértelműen.Sajnos vannak olyan lények a földön,akik,akik társaságát jobb hanyagolni.Sajnálatos,hogy pont az anyád az,dehát ez van.Nem te leszel az első,de egy életed van.
2015. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon nagy baj lesz? Fúú és micsoda? Nem engedi majd, hogy 10-nél tovább fenn maradj? Vagy beárul a Jézuskának?


Nincs értelme vele beszélgetni kérdező. Ő csak azt a módszert ismeri, hogy hisztérikusan fenyeget és manipulál. Ha végig is hallgatna, akkor se lenne értelme. Kíméld meg magad tőle.


Én a helyedben felhívnám, hogy ne strapálja magát, már tök jó programotok van a szülinapodra a pároddal és további szép napot. Én időt se adnék neki arra, hogy lecsapja. Látod, csak eléri a célját, most is te rágod magad rajta, meg még te akarsz utána kotorni, hogy hát hallgasson már meg, meg izé. Fenét. Hagyd a fenébe. Nehogy már még te teperj.

2015. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen,ezért nem értem a hatos reakcióját. Elvárható tőlem,hogy küdjem el a páromat?
2015. nov. 25. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!