Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Baj a "kettős élet"? Egyetemis...

Baj a "kettős élet"? Egyetemisták, ti mennyire avatjátok be a szüleiteket?

Figyelt kérdés

Amíg el nem költöztem Budapestre, a szüleim egy kalitkában neveltek... De tényleg, igazán csak akkor tudtam bulizni, ha "mamánál/barátnőnél alszom" szöveget adtam elő, mert amúgy mindig este 11-kor jöttek értem.

Mindig hoztak-vittek, tudtak az életem minden percéről.

Aztán megkaptam a nagyszüleimtől a lakást júliusban és azóta teljesen megváltozott az életem. Emlékszem, első este el sem akartam hinni, hogy senki nem szól, amiért sokáig vagyok fent, vagy mert fél 12-kor indultam el sétálni...

Azóta kialakult egy bizonyos "kettős élet" nálam, teljesen más vagyok itt, mint amikor hazamegyek. Olyan itt az életem, mint egy buli, de tényleg.

Bármikor itt alhatnak a barátnőim, felhozhatok férfiakat, nem kell szabályok szerint éljek és imádom ezt. Otthon pedig ugyanaz vagyok, aki elköltözött...

Néha bűntudatom van amiatt, mert nem vagyok őszinte velük. Ez normális?

Csak utána meg arra gondolok, hogy anyából azt is kinézem, hogyha tudna ezekről, ideköltöztetné az anyukáját, aki még nála is szigorúbb, hogy "vigyázzon rám".


2015. nov. 28. 18:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%
11# a fèl èvente kicsit fals,mivel a nyáron kapta a lakast,ès felteszem szeptember óta lakik ott,azaz olyan 3 hónapja, szóval szerintem mègis hetente cipel fel pasikat.de persze nem gáz ez,jó dolog az ingyen prosti a fèrfiak szemèben.
2015. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
71%

Minden egyetemista ezt csinálja egy ideig, amikor kiszakad az otthoni környezetből. Kinek kevesebb ideig tart ez, kinek tovább, más meg örökre ebben marad.


Nekem kb fél évig tartott ez kolisként, hogy "akkor most minden este mehet a sörözés, órára majd max nem megyek be, az se baj ha szívok pár cigit" stb. Sőt, szerintem a legtöbb embernél ugyan úgy vége lesz fél-másfél év alatt. Viszont ismerek pár embert, akik az ilyen hirtelen szabadság nélkül tuti nem szoktak volna rá drogokra (és itt most a drogos alatt nem azt értem, aki havonta 2x szív).


Örülj a szabadságodnak, de tarts mértéket, sose menjen a tanulás rovására meg lehetőleg szifiliszes se legyél, a többit az idő megoldja, 95%-ra mondom, hogy 1 év múlva már rohadtul nem fog érdekelni az egész.

2015. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Azóta mi van veled kérdező?
2016. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem is kalitkában tartottak, de én egyetem alatt velük éltem, mert koliba a lakhelyem miatt nem tudtam menni, pénzem miattuk nem volt. Most, hogy végre összeszedtem annyit, hogy elköltözhettem otthonról, ez egy mennyország.


De ez nálam kimerül annyiban, hogy nem ordítanak velem este 10kor, hogy miért nem alszom már, nem szarozzák a zenémet. Nem estem át a ló másik oldalára. Mondjuk én nem is vagyok az a bulizós típus, aki inkább kamuzik, hogy bulizon meg igyon amúgy sem.


Amúgy ezzel nincs nagy baj, nekem is csak a "férfiakat hurcolászok fel"-lel van gondom. És nem azért, mert fujj, fertő a dugás meg terhesség. Hanem mert így ugye nem ír olyanról egy ember, akit jobban ismer, kedvel, szóval ilyen egyéjszakásak, arról meg egy szimpla 18 éves egyetemista kislány nem fogja tudni megmondani, milyen szeret, ki fia-borja, honnan jött. Jó, persze, sok kanos srác van, aki örül, mint majom a farkának, de vannak köztük perverz állatok is meg olyanok is, akik simán leütnek és kirabolnak. Még ha a barátnőid ott is vannak... 3 vasággyal 40 kilós kiscsajjal simán elbír egy nagyobb darab, vállas, markos férfi.

Nem szabad megrészegülni a szabadságtól, helyén és OKOSAN kell kezelni.

2016. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!