Mit tehetnék? 15L

Figyelt kérdés

Anyám azt mondta hogy dögöljek meg, vagy takarodjak el innen, és hogy gyülől...

Az egész azzal kezdődött hogy tegnap szakított a pasijával : mentem be a szobába, ő meg telefonozott, rámnézett és elkezdte mondani " örülhetsz magadnak, ezt is elintézted. Többet nem jön ide az xy" mondom mi? Miről beszélsz" és akkor kiakadtam, elkeztem mondani hogy na látod, már ez is az én hibám, minden az én hibám, az is hogy a tesómék elmentek, meg az is hogy apám is, meg az is hogy nincs pénzünk, holott rám ott az emelt családi... És akkor mondtam neki hogy rohadtul elegem van mindenből már jobb lenne ha megdöglenék, erre meg megfenyegetett azzal hogy elvisz orvoshoz, mert ez nem mehet így tovább, meg az sem hogy nem eszem. Erre mondtam hogy nem megyek orvoshoz mert nem hiányozhatok a suliból... Aztán ezután lenyugodott. Reggel keltem fel, szóltam neki hogy főzzön kávét, mert én nem tudom lecsavari a főzőt... Erre nagyon bunkón szólt vissza megint, hogy haggyam békén, takarodjak suliba.. Aztán gyors eltakarodtam itthonról, elmentem suliba... És amikor jöttem haza, még csokit is vettem neki, meg tök normális voltam, és megkértem hogy gyújtson be, meg szóltam hogy nincs kávé, és adtam neki pénzt... Erre elkezdett üvölteni, hogy na takarodjak itthonról, dögöljek meg, milyen egy szemét mocskos állat vagyok, én sosem kellettem ide... Nem szeretném felsorolni mert most is bőgők... Rohadtul elegem van, mindig mindenért én vagyok a hibás. Apámhoz meg nem tudok költözni, mert akkor nem tudnák suliba járni, és egy panelba élnek 5-en szóval hely sem lenne nekem... Szerintetek van joga anyámnak így beszélnie velem? Mit csináljak? Teljesen kikészülök, nincs semmink sem, még téli kabátom sem... És mostanában idegrohamaim vannak, ami által mindent ami a kezembe kerül összetörök... Egyszerűen már arra a szintre jutottam hogy elintézem magam az élők sorából, ha már egyszer senkinek sem kellek... Elöre köszönőm a válaszokat...


2015. dec. 2. 15:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
4%
Kiakadt. Mindenkivel előfordul, majd lenyugszik :)
2015. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Tesóidhoz nem tudnál menni?
2015. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Messze laknak, és nem foglalkoznak velünk "miattam" mert hogy én zavartam el őket... Holott úgy volt hogy anya küldte el őket, mert nem bírtuk tartani a házat, és kikapcsolták a villanyt, és már kiturtak a házból... Aztán most már senki sem foglalkozik velünk. A mamám meg mindig azt mondja hogy nekem intézetbenv van a helyem... Szóval senkim sincs akire számíthatok.. Csak én, anya meg a pasija miatt csinálja ezt, meg hogy nincs cigije... De már nem is akarok vele beszélni, most nagyon megharagúdtam rá. Egy jó anya soha nem mond olyat a lányának hogy mindjárt odamegyek aztán megtéplek és megrugdoslak, meg hogy kinyirlak te büdös r****c, dögölj meg...stb. És ami még vicces, az az hogy el is indult felém.... Ezért inkább rácsaptam az ajtót és bezárkóztam a fürdőbe... Miközbe ő meg ott ordított, de azt már nem értettem hogy mit.
2015. dec. 2. 16:00
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Leírásod alapján pont ugyanúgy viselkedsz, mint anyád. Akkor?
2015. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Anyad idegbeteg, es meg 3 evet kene kibirnod mellette, ez tarthatatlan, ha megered is idegroncs leszel.

Fordulj nagyszulokhoz, ha oda nem hat apadhoz, vagy ha vegkepp semmi akkor beszelj iskolaorvossal, osztalyfonokkel, gyerekvedelmisekkel...


Az elso esti cirkuszra meg lehet mondani hogy kiakadas, de hogy masnap du minden ok nelkul nekiallt alpari hangnemben orditani veled, az mar magyarazhatatlan es vedhetetlen.


Irj privatot ha akarsz.

2015. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

szegénykém....elhiszem milyen szar lehet most neked.

de az öngyilkosság még csak eszedbe se jusson, mert nem tudhatod mit hoz a jövő, milyen sorsot szán neked az élet.

hidd el eljön az az idő, amikor ezt az egészet elfelejted, és boldogan nyugalomban éled az életed :)

2015. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Hát nézd, nekem nagyon úgy tűnik, hogy te sem viselkedsz éppen normálisan. Természetesen az nagyon nem oké, hogy anyád így beszél veled, de nem tudjuk, hogy van-e alapja. Lehet, hogy valóban elüldözöd a pasiját a hülyeségeiddel, utána adsz neki pénzt kávéra, attól nem fog könnyekig hatódni.
2015. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha nem tartasz az intézeti elhelyezéstől fordulj az ofődhöz, vagy valaki gyerekvédelmishez. Azzal, hogy anyukád állandóan zavargál a lakásból simán veszélyezteti akár az életedet is. Legközelebb menj el, és hívd a rendőröket, hogy anyukád kidobott, most hova menjél, minden második nap kirak a házból, a többi menni fog magától.
2015. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Csak nekem nem illik a sztoriba az, hogy a kiscsaj parancsolgat az amúgy is szomorú anyjának, hogy főzzön kávét?


Ha a csajnak kell, főzzön magának, ha az anyjának, akkor majd főz ha kell neki. Szerintem a kiscsaj is beszólogat az anyjának rendesen, amitől az anyuka kiakad. Nem ártatlan a csajszi sem.

2015. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
43%

ezt a sok prolit aki ide válaszolgat :D

emberek, milyen anya az aki így beszél a lányával?

olvassátok már el többször, hogy a picike agyatok felfogja végre miről van szó...

amelyik szülő így beszél a saját gyerekével (még egy idegen emberrel sem beszélünk így) az nem alkalmas a gyerek nevelésre.

ezen nincs mit szépíteni.

mit gondoltok, ha anyátok azt mondja nektek dögöljetek meg, erre ti sírva beszaladtok a szobátokba és becsapjátok az ajtót akkor nyilván ti vagytok a hibásak, igaz?

ezt az álszent baromságot :D

komolyan mondom, ide ilyen sanyarú sorsú, alkesz szülők mellett állandóan vert emberek írnak, és tök természetes dolognak veszik hogy egy anya amiért "kiakadt" a gyereke halálát kívánhatja, mert ő megteheti.

hülye barmok.

2015. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!