Mit tehetnék? 15L

Figyelt kérdés

Anyám azt mondta hogy dögöljek meg, vagy takarodjak el innen, és hogy gyülől...

Az egész azzal kezdődött hogy tegnap szakított a pasijával : mentem be a szobába, ő meg telefonozott, rámnézett és elkezdte mondani " örülhetsz magadnak, ezt is elintézted. Többet nem jön ide az xy" mondom mi? Miről beszélsz" és akkor kiakadtam, elkeztem mondani hogy na látod, már ez is az én hibám, minden az én hibám, az is hogy a tesómék elmentek, meg az is hogy apám is, meg az is hogy nincs pénzünk, holott rám ott az emelt családi... És akkor mondtam neki hogy rohadtul elegem van mindenből már jobb lenne ha megdöglenék, erre meg megfenyegetett azzal hogy elvisz orvoshoz, mert ez nem mehet így tovább, meg az sem hogy nem eszem. Erre mondtam hogy nem megyek orvoshoz mert nem hiányozhatok a suliból... Aztán ezután lenyugodott. Reggel keltem fel, szóltam neki hogy főzzön kávét, mert én nem tudom lecsavari a főzőt... Erre nagyon bunkón szólt vissza megint, hogy haggyam békén, takarodjak suliba.. Aztán gyors eltakarodtam itthonról, elmentem suliba... És amikor jöttem haza, még csokit is vettem neki, meg tök normális voltam, és megkértem hogy gyújtson be, meg szóltam hogy nincs kávé, és adtam neki pénzt... Erre elkezdett üvölteni, hogy na takarodjak itthonról, dögöljek meg, milyen egy szemét mocskos állat vagyok, én sosem kellettem ide... Nem szeretném felsorolni mert most is bőgők... Rohadtul elegem van, mindig mindenért én vagyok a hibás. Apámhoz meg nem tudok költözni, mert akkor nem tudnák suliba járni, és egy panelba élnek 5-en szóval hely sem lenne nekem... Szerintetek van joga anyámnak így beszélnie velem? Mit csináljak? Teljesen kikészülök, nincs semmink sem, még téli kabátom sem... És mostanában idegrohamaim vannak, ami által mindent ami a kezembe kerül összetörök... Egyszerűen már arra a szintre jutottam hogy elintézem magam az élők sorából, ha már egyszer senkinek sem kellek... Elöre köszönőm a válaszokat...


2015. dec. 2. 15:44
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Kibékűlt a pasijával... Tegnap fel akartam hívni a mamám a telefonjáról mert ő előfizetéses, és pont be volt lépve az üzeneteibe, és még soha nem tettem ilyet, de beleolvastam, és azt írta a pasijának hogy nem kellek neki, és azt sem bánná ha intézetbe kerülnék... és mindig kötekedik velem, semmi nem tetszik neki, mindig azt mondogassa hogy mennyire kivan... meg azzal fenyeget hogyha nem pakolok össze a szobámban akkor kidob mindent ami az asztalomon van... elegem van belőle, nem akarok vele élni, már úgy vagyok vele hogy nem érdekelnek a lelki betegségei, mert fontosabb neki a pasija, végülis úgyis azt írta hogy nem bánná ha intézetbe kerülnék... Már eljutottam arra a pontra hogy én egyedül vagyok, nekem nincs kire támaszkodnom...
2015. dec. 6. 01:10
 22/26 anonim ***** válasza:
Szerintetek mi a p*csömért vannak idegrohamai? Te jóságos isten! Egy anya a GYEREKÉT szereti a világon a legjobban. Alapvető tény. Ezt úgy mondom, hogy én apás lány vagyok. Ha édesanyám ilyet mondana nekem, elmennék és vissza se néznék. Ha kéne az utcára. Soha semmi rossz dolog amit mondott, a 2000km-es körzetében sem volt, pedig nem mondanám, hogy jó gyerek volt. Az idegroham pedig a pánikrohammal egyenlő, drágáim. Nekem volt PTSD-m, tudom milyen szörnyű, amikor hirtelen halálfélelmem van, pulzus az egekben, majd elájulok egy két évvel azelőtti autóbaleset terrorától. Őszintén remélem, hogy a válaszadóknak nincsen gyermeke és nem is lesz. ( elnézést kérek a kivételtől)
2015. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hívd fel a családvédelmiseket, név nélkül, kérdezd meg ilyenkor mi a teendő, aztán mérlegelj. Ez nem egy megbeszélhető dolog. Idegroncs leszel ha ez így folytatódik, nem lehet mindig utolsó utáni esélyeket osztogatni és a szülőnek nem mindig van elsődleges joga a gyerekhez. Szurkolok neked!
2015. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Már senki sem támogat engem..
2015. dec. 6. 19:59
 25/26 A kérdező kommentje:
A mamám is azt mondja hogy az én hibám minden... Elegem van, eljutottam arra a szintre, hogy mindenkit megutáltam, nem érdekelnek az emberek, én csak magamnak vagyok... Soha nem érdekeltem senkit. Úgy vagyok vele, hogy már csak 4 évet kell kibírbolom... De már annyira kikészültem hogy már tanulni sem tudok... Egyszerűen csak jó lenne ha eltünnék a földről...
2015. dec. 6. 20:07
 26/26 anonim ***** válasza:
történt valami azóta?:(
2015. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!