Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim kiköltöznek külföldr...

LilWulf kérdése:

A szüleim kiköltöznek külföldre. és engem is akarnak vinni de én nem akarok menni, mert itt lakik a barátom = ( Hogy győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Apukám egy ideje már ott dolgozik, most anyukám is talált munkát, és januárban költöznek. És nekem is kell velük mennem, viszont a barátom itt lakik, és belehalok, ha most emiatt el kell hagyom ;( Mert szeretem és vele akarom leélni az életem, de a szüleimet ez nem érdekli, csak hogy kinn jobb az oktatást meg a munkalehetőségek blabla ki nem sz@rja le ha csak itthon lehetek boldog :( Vagyis lehetnék de el akarnak szakítani tőle.

És am meg lehetne oldani mert bátyám itt még megcsinálja az egyetemet és utána költözik ki, az pár év, addig én is betöltöm a 18-at, ő meg már most elmúlt 18, szóval itt maradhatnék vele! De a szüleim azt mondják szó sem lehet róla stb :( Hogy mennem kell velük :( Szerintetek hogy győzzem meg őket? Már próbáltam mindent, normálisan beszélni, vergődni, stb semmi sem segít :( azon gondolkozok hogy el fogok szökni vagy nem tudom

16f


2015. dec. 6. 10:14
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
23%

Barátod van *.* *.*

csak hogy a kérdésre is válaszoljak:


Mondd hogy itthon szeretnéd befejezni az iskolát,és hogy amugy se beszéled jól a nyelvet,még szeretnél csiszolni a nyelvtudásodon.

Esetleg a bátyád is beszélhetne velük,próbálja meggyőzni őket, mondja el hogy vigyázzna rád.Győzd meg őket hogy oda kint boldogtalan lennél és azt ők sem akarhatják hogy az egész életed úgy éld le hogy szomorú vagy.

A barátodnak *.* nincs ötlete mivel tudnád meggyőzni a szüleidet?


Nagyon sajnállak. :( Remélem sikerül meggyőzni őket hogy maradhass.

2015. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
28%
Mondd hogy nem kell aggódniuk mert a bátyád vigyázz rád,és hogy haa szükséges válalsz diákmunkát is hogy ne legyen problémád a pénzzel.
2015. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
5%
AA gyámhatóság is jó ötlet,amit korábban írtak indokok,de én ezt csak a legvégső esetben használnám.
2015. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
35%

Próbálj velük beszélni sorold fel az összes okot amiérrt maradnál és a bátyád is álljon melléd hogy ő szívesen felügyelne téged.


Kérlek majd írj hogy alakul a dolog izgulok éérted.

2015. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
22%

hűha #33 most aztán jómegaszontad!

legközelebb kicsit érthetőbben fogalmazzál, és használj ,-t is mert így eléggé...hogy is mondjam...na érted :)

2015. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
84%

elhiszem hogy most te vagy a lagszerelmesebb a vilagon es neked rozsaszin az atyauristen is...

de a legtobb tini nem,kepes hosszutavu kapcsolatra, majd 20 evesen boghetnel a szuleidnek hogy teged is vigyenek ki.

2015. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
38%

#40 Gratulálok a felfedezésedhez *taps taps taps*

De ez a kérdés szempontjából teljesen lényegtelen!

Szóval ha nem tetszik menj tovább.

2015. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
15%
Azoka barátok akok simán lecserélnének téged egy jobb llásra majd ? Szánalom . 16 évessen tudod mi a zhogy BArátság ? Neked ők csak havero akikkel lógtok és ennyi .
2015. dec. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
52%

ez csak nekem tűnt fel hogy 16f vagy és a barátod miatt nem akarsz utazni?

nem szeretnélek megbántani, de lehet a szüleid pont ezért költöznek.

2016. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Na mitörtént azóta??
2016. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!