Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg van olyan ok, ahol...

Tényleg van olyan ok, ahol megérdemli a gyerek, hogy az apja megüsse?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 20:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

van

de kérdés a kor és h mit tett

pl a 14 évesen brahiból összetöri az autót mert menőzni akar a többiek előtt...

asszem akkor nem árt egy atyai pofon

2015. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem rólam van szó, csak egy barátnőmről, de ő 15 éves és egy egyest nem mondott el, az apja meg lekevert neki egy akkorát hogy összeesett...
2015. dec. 8. 20:51
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
ezért nem érdemelte meg, de én is úgy gondolom van olyan eset amikor nem árt egy atyai pofon, de ahogy az első is írja nem mindegy hány éves és mit csinál a gyerek...
2015. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Van, amikor csak az ütés válik be. Tesóm kisfia ovis korában nagyon agresszív volt, ráadásul az anyja, ahányszor a kicsi rúgott/harapott, mindig az ölébe vette, és dédelgetve magyarázgatta neki, miért nem szabad ilyesmit csinálni. Én kijelentettem a kölyöknek, hogy ha nekem fáj, neki is fog. Egyszer belémrúgott, rögtön visszarúgtam. Nyilván nem nagyot, de azért érezte, miről van szó. Én voltam az egyetlen, aki kék-zöld foltok nélkül úszta meg a gyerekkorát. Nem vagyok híve a verésnek, de a fóbiás nem-verésnek sem.
2015. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%

Ha lop/rongál/másokat zaklat, akkor én is azt mondom, nem árt egy kijózanító pofon.

De egy iskolai jegyért? Röhejes.

2015. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Hát, az biztos, hogy én egyszer életemben kaptam apukámtól egy pofont, és azt akkor nagyon megérdemeltem. Szóval igen, van olyan ok. :D
2015. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
23%

Nem,nincs az az ok.

#1 a gyerek 14 évesen összetöri a verdát, mert menőzik a haveroknak.

Van ilyen,de annak bizony előzménye van,hogy egy gyerek ilyen baromságot csinál.

Normális nevelést kapott kölyök nem csinál ekkora hülyeségeket.

Úgyhogy a fater, a gyereknek kiosztott pofon után, magát is pofán vághatja nyugodtan.

2015. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%
Normális családban,ahol 2 szülő neveli fel a gyerekét,komolyabb családi balhék nélkül, megfelelő minta van a kölyök előtt, rendes családmodell, férfi és nő kép,szilárd erkölcsi nevelést kap,nehéz elképzelni, hogy nagyobb hülyeséget csináljon a gyerek.
2015. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

#7

ez azért így hülyeség.

abszolút nem nevelés kérdése.

hiába neveled jól a gyereked, ha olyan baráti társaságba ahol "elrontják" és ráveszik mindenféle hülyeségre.

te sem lehetsz ott a sarkában minden pillanatban, hogy ellenőrizd éppen kikkel lóg a gyerek.

szóval nem csak a nevelésen múlik a dolog, kamasz korban amúgy is 100x többet ér a haver szava, mint a szülőké, és megfelelési kényszer egy haveri társaságban, na az sem elhanyagolható tény.

2015. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
De ebben az esetben nem maga az egyes váltotta ki a sallert, hanem a hazugság!
2015. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!