Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sztetek normális h minden...

Sztetek normális h minden pénzzel el kell számolnom?! Az utolsó forintig? Sztetek mit tegyek h ennek vége legyen?

Figyelt kérdés

Mindenről el kell számolnom mindenről!!! Elküldenek a boltba, tudják, hogy 560 Ft lesz, adnak 600at és utána a 40Ft-ot visszakérik! 40 Ft-ot!!! És ha kell vmi ruha vagy akármi hónapokig kell nyekeregnem és utána adnak pénzt és blokkal kell bizonyítanom h tényleg annyiba került!!

Mindezt azért mert 1x nyáron gyógyszerre kértem pénzt és cigit vennem és kiderült és azóta szivatnak! És azt mondták ha vmit nem tudok bizonyítani 1 hónapig nem fogok kapni semmit!

Inkább a sírba viszik a pénzt mint h a gyereküknek adjanak! Ilyen a normális szülő sztetek?! Az ilyen szülő csak megútáltatja magát.

Mit tegyek h normálisak legyenek?? Nekem is jár a szorakozás!!!


2015. dec. 14. 09:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
78%

8# vagyok

azt elfelejtettem,hogyha a gonosz szüleid nem adnak cigire pénzt, akkor elmész diákmunkára és veszel magadnak. azt már nem igazán tilthatják meg.

2015. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:

16 vok

és tudom itt mindenki hú de erkölcsös!! De sztem 1x az életben venni egy doboz cigit nem olyan nagy bűn... h utána hónapokig szivassák az embert!

Ja igen dolgozni persze. 500 Ftért óránként csináljak vmi szart azért mert a szüleim nem hajlandóak adni! Ez nem igazságos!

2015. dec. 14. 10:15
 13/64 anonim ***** válasza:
89%

1. Cigit venni nem akkora bun, hazaudni viszont az, nagyonis.


2. Miert, az igazsagos, hogy a szuleidnek dolgozni kell a penzert, es nem adjak ingyen? Dolgozz csak meg erte, majd akkor rajossz, hogy annyit rohadtul nem er egy doboz cigi amennyit gurcolni kell erte.

2015. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
92%
PS: azt ki mondta neked, hogy az elet igazsagos? :)
2015. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
94%

"De sztem 1x az életben venni egy doboz cigit nem olyan nagy bűn... h utána hónapokig szivassák az embert!"


Azt a szuleid dontik el hogy szerintuk mekora bun. En rendkivul utalom a cigit es az osszes dohanyos balfeket, ugyhogy melysegesen egyetertek veluk.



"Ja igen dolgozni persze. 500 Ftért óránként csináljak vmi szart azért mert a szüleim nem hajlandóak adni! "


Aztan majd ha "nagy" leszel, akkor is azt fogod varni hogy anyadek tartsanak el? A dolgok penzbe kerulnek, oke hogy ezt egy 6 eves nem erti, de egy 16 evesnek mar illene.


"Ez nem igazságos!"


O dehogynem. Amugy hisztizel is hozza, es toppantasz a kis labaiddal mergesen?


Rohejes amit itt nyomsz.

2015. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sok ember 500 Forintért csinál valami szart, hogy kaját vehessen magának.

Kb. 500-as órabérrel 2 óra munkával meglenne egy doboz cigi.

Mit csinálnak a szüleid, mennyi az ő órabérük? Lehet azért nem adnak, mert nekik se több 500 Forintnál (ez jóval a minimálbér felett van), bár ha milliókat keresnek akkor is miért adnának cigire, hazugság után?

2015. dec. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
94%

1. hazudtál, beszívtad, most nyelj.

2. Az élet már csak ilyen! Nem éppen igazságos.

3. Valaki 500ft-os órabérért dolgozik és családot tart fenn. Neked meg cigire kellene.

4. Engedd el anyuci azoknyáját és nőlj fel.

2015. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
95%

Ember!


500 forintos órabérben napi 8 óra az havi 80 000!!! Tudod de bammeg hanyan keresnek ennyit felnőttként?


Én sem adnék egy fillért se, ha ennyire ostobán állsz hozzá a pénzhez.

2015. dec. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
96%

Normális, jogos.

Egyrészt a korábbi átverés miatt.

Másrészt, mert nem a saját pénzed költöd.

2015. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
92%

Igen csak éppen ha nem csinálnák ezt a szüleid, akkor fogadjunk, hogy nem az lett volna az egyetlen alkalom, hogy másra költötted a pénzt, mint amire kaptad.


Megérdemled.

2015. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!