Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sztetek normális h minden...

Sztetek normális h minden pénzzel el kell számolnom?! Az utolsó forintig? Sztetek mit tegyek h ennek vége legyen?

Figyelt kérdés

Mindenről el kell számolnom mindenről!!! Elküldenek a boltba, tudják, hogy 560 Ft lesz, adnak 600at és utána a 40Ft-ot visszakérik! 40 Ft-ot!!! És ha kell vmi ruha vagy akármi hónapokig kell nyekeregnem és utána adnak pénzt és blokkal kell bizonyítanom h tényleg annyiba került!!

Mindezt azért mert 1x nyáron gyógyszerre kértem pénzt és cigit vennem és kiderült és azóta szivatnak! És azt mondták ha vmit nem tudok bizonyítani 1 hónapig nem fogok kapni semmit!

Inkább a sírba viszik a pénzt mint h a gyereküknek adjanak! Ilyen a normális szülő sztetek?! Az ilyen szülő csak megútáltatja magát.

Mit tegyek h normálisak legyenek?? Nekem is jár a szorakozás!!!


2015. dec. 14. 09:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
86%

És ha mondjuk nem a hazudozás részéről fognád meg a témát, hanem próbálnád bebizonyítani nekik, hogy igenis bízhatnak benned?

Értem én, hogy 16 éves nagykamasz vagy, meg lázadozol és hasonlók, de ezzel csak lejáratod magad. És nyakamat rá, hogy a szüleid is ezért nem engedtek még a dologból, mert csak azt látják, hogy hisztériázol.

2015. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
76%
Emeld fel a gép elöl a valagadat, és indulj diákmunkázni. Tőlük várod el, hogy cigarettára adjanak pénzt? Még az elején nem förmedtem rád ennyire, de miután írod, hogy "tudod ki fog dolgozni 500 ftos órabérért'. Tudod, te. Vagy pá-pá cigi. 14/L
2015. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
86%

Diákmeló? Nagyságos úrnak az nem felel meg :)

Nem fog egész életedben az öledbe hullni minden, épp most van itt az ideje, hogy elkezdj MAGAD tenni a dolgokért. Egyszerűbb panaszkodni, hogy anyádék nem adnak semmit? Ők is megdolgoznak érte. Itt az ideje, hogy te is megtapasztald mennyit kell gürcölni még azért az általam említett 66 ezerért is.

2015. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy elnézem felesleges próbálkozás rávenni arra hogy térjen észhez. Tipikus börtöntöltelék. Az ilyen oda jut. Bár nézzük az ő szempontjából. Ágy, kaja, meleg van. Cigivel meg majd elseftelnek ott bent.

Az ilyen felfogású ember, aki csak hazudni akar ide kerül. Lehet jobb is. Bár ott is kell dolgoznia. Ciki.

2015. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 DuplaKV ***** válasza:
85%

Tudod kölyök, az 500Ft/h nem egy rossz bérezés, főleg nem a diákmunkában. Nem tudom, hogy te milyen példát láttál magad előtt, lehet a szüleid jóval többet keresnek ennél, de sokaknak ez egy álom fizetés lenne, ha tudnának munkát szerezni. Mellesleg én is dolgozom (pedig engem a szüleim támogatnak), egyetem mellett éjszakázom, és kapaszkodj meg, VAN ÉLETEM! Nem szakadnál bele egy kis munkába a luxus cikkekért.

Csak úgy mellékesen megjegyzem, egyáltalán nem túlzás, amit a szüleid csinálnak, örülj,hogy apád nem kevert le pár isteneset, amiért hazudtál nekik. Különben, ha legközelebb hazudsz nekik, azzal csak rontani fogsz a saját helyzeteden, de hát, ahogy a Republic énekelte anno: Aki hülye, az is marad!

2015. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
84%
Oszt mi lesz mikor ket ev mulva nagykoru leszel es nemcsak a cigire, de a kajaravalot is meg kene keresni hm?
2015. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%

Menj diákmunkára te élősködő féreg és nem kell kuncsorogni!!

Remélem otthon nem eszel, fürdesz, meg semmi ilyesmi.

Anyádék tartanak el így ők döntik el mire adnak pènzt okoska.

Jaj, remélem ilyen kölyöktől megmenekülök te kis szánalmas takony.

2015. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
84%
Anyádék helyében olyat levernék,hogy a taknyodon csúsznál végig...
2015. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem bűn cigit venni..de az más,hogy a saját pénzedből veszel-e a cigit!Meg TE írtad,hogy gyógyszerre kaptad...nem cigire...nem is értem mit vársz ..hogy a szüleidet hibáztatjuk?!
2015. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen már rég dolgoztam,lány létemre... és nem a szüleimen élősködtem...de igazuk van szüleidnek,számolj is el..ha meg nem tetszik?!emeld fel a seggedet és húzz melozni,nem szégyen ám ...
2015. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!