Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyámat,...

Hogyan győzzem meg anyámat, hogy szilveszterkor a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal, jan 19-én leszek 18. Tavaly sem engedte, eljött értem (fél1 után) mondván hogy nem házasság, nem vagyok rib..c, nem kell ez nekem és a szüleit is zavarni fogom. (azzal hogy a szobájában tv-t nézünk, éjfélkor meg az udvarban tűzijátékot.) Hallani sem akar róla hogy beszéljen a szüleivel telefonon, mert neki ez egy erős meggyőződése, hogy amíg nem házasodtam vele össze addig nem aludhatok ott.

Hogy győzzem meg?


2015. dec. 15. 17:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
Mi 1 éve vagyunk együtt és már sokszor aludtam nála sajnálom hogy ilyen anyud... :/
2015. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
15%
Mi 1 éve vagyunk együtt és már sokszor aludtam nála sajnálom hogy ilyen anyud... :/ de 18 évesen azt csinálsz amit akarsz ;)
2015. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%

"Itt az ottalvást nem engedi neki, nem a szextől félti."


Akkor a poratkától félti vagy mi?

2015. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%

"Akkor a poratkától félti vagy mi?"


Konzervatív és/vagy csak a látszatra ad. Amíg nem alszik ott a lány, nem tudja az egész "falu" (város, lakóközösség, rokonok... azt helyettesítesz be, amit akarsz), hogy a lánya már nem "ártatlan".

2015. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%
Vaaagy, csak nem akarja, hogy egy idegen családot zavarjon az ottlétével. Kiskamaszok, fogjátok már fel, hogy dughattok amennyit jólesik, de attól még nem vagytok felnőttek és a párotok szüleit rohadtul zavarja, hogy az ő lakásukban játszotok papás-mamást! Nincs kedvük utánatok is takarítani (mert fel a kezekkel, aki kúrás után kimosta az ágyneműt, vécézés után lemosta a vécédeszkát, fürdés után kimosta a kádat/zuhanytálcát) főzéskor figyelembe venni a ti ízléseteket is, eleve miattatok mást, vagy többet vásárolni, miattatok nem a megszokott otthoni ruhákban mászkálni, mert ha vendég van a háznál akkor azt nem illik... EZT utálja minden anyuka, hogy a kölyke egy zavaró tényező egy másik család otthonában.
2015. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
31%
5 A 4-es vagyok, én is a családommal töltöm a szilvesztert, de 17 évesen nyilván buliztam szilveszterkor (lényegében akkor utáltam meg a szilveszteri bulik "kötelező jól érezni magad" hangulatát, de szerintem ezen is át kell esni). Buliban d.ugni pedig nem rossz, próbáld ki egyszer! Láthatóan szükséged van rá. Mellesleg a kérdező feltételezem már átesett ezen a dolgon, 1 éve együtt vannak.
2015. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
59%
15 Nem vendég, hanem a lányod, fiad párja, ez nem ugyanaz. A szüleim ugyanúgy voltak felöltözve nyilván ha a pasim nálunk aludt, persze igyekeztünk nem hangos szexszel zavarni mást a családból. Jó mondjuk szerencsére mi nem vagyunk egy ilyen "karót nyelt" család. Ha bárki átjön hozzám, nem fogok a kedvéért átöltözni, itthon is olyan ruhában vagyok, ami vállalható, normál melegítő, leggings, normál póló, nem piszkos, nem foltos.
2015. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
29%

" Nem vendég, hanem a lányod, fiad párja, ez nem ugyanaz."


na ezen nagyon nevetek,- a párja :DDD ugy irod, mintha 16 -17 évesen valami nagyon komoly dolog lenne ez..ja, igen, én is voltam 17..és nagyon szerelmes..6 évig voltunk egyutt..utolag visszagondolva kész rohej volt.

2015. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%

tegnap 20:46

Te mit érzel ilyenkor? :D

Miért kéne minden "kúrás" után kimosni az ágyneműt? Ha nem sz.rod össze magad közben, akkor mi baja lenne??

Miért kéne minden wc-zés után lemosni a wc deszkát?? Meg miért kéne minden zuhanyzás után kimosni a kádat???

Ilyeneket még életemben nem hallottam o.O

A kaja... most őszintén, nem tök mindegy, hogy aznap van rántotthús, mikor vendég van, és másnap spenót, vagy fordítva?

A ruha meg... se az én szüleimet, se egyik exem szüleit nem zavarta, hogy ott vagyok, ugyanúgy lazán volt mindenki macigatyában, nem II. Erzsébet megy látogatóba, hanem a gyerek barátnője/barátja...

Te jó ég......


Amúgy kérdező, mondd meg, hogy nem alszotok. :D Szilveszter lesz, reggelig ébren lesztek aztán hazamész :D

2015. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
52%

De nem szeretem az ilyen felfogású embereket... Nem jogos egyébként. Én elengednélek, nem vagy már kicsi, tudsz felelōsséget vàllalni a tetteidért és egyébként is, ha szexelsz, akkor mi van? Ilyen korban ez már természetes.

22L

2015. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!