Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyámat,...

Hogyan győzzem meg anyámat, hogy szilveszterkor a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal, jan 19-én leszek 18. Tavaly sem engedte, eljött értem (fél1 után) mondván hogy nem házasság, nem vagyok rib..c, nem kell ez nekem és a szüleit is zavarni fogom. (azzal hogy a szobájában tv-t nézünk, éjfélkor meg az udvarban tűzijátékot.) Hallani sem akar róla hogy beszéljen a szüleivel telefonon, mert neki ez egy erős meggyőződése, hogy amíg nem házasodtam vele össze addig nem aludhatok ott.

Hogy győzzem meg?


2015. dec. 15. 17:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
63%

18-as ne lovagoljunk már a szavakon, akkor a pasija, csaja, barátja, barátnője, kinek hogyan tetszik. Számomra a "párja" szó sem egy házastársat takar (bár a férjem néha használja, én nem). Azért pedig csak sajnálni tudlak, hogy a 6 éves kapcsolatodat kész röhejnek minősíted, bőven felnőtt voltál már a kapcsolat nagy részében.

A véleményem pedig az egészről, az, hogy örülök, hogy a szüleim simán megengedték az együtt alvást és nem úgy gondolkodtak, hogy most vendéget fogadnak.Mondjuk az alap, hogy 17 évesen már ki tudtam mosni a saját ágyneműmet. A férjem szülei egyébként hasonlóan nem tudták kezelni ezt a szitut, meg is lett az eredménye, anno soha nem náluk aludtunk, hanem nálunk és mivel a férjem kollegista volt és csak hétvégén járt haza, alig találkozott a saját szüleivel, azóta is szar a kapcsolatuk.

2015. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Clay Morrow ***** válasza:
51%

16-os!

Attól mert te 17 évesen 'nyilván' buliztál attól még minden 17 éves azt csinálta/csinálja? Menj már. És mit mondjak, k**va jó és kényelmes lehet d*gni ahol zaj van, pia, hányás van, ugye? Kihagynám, de te nyugodtan d*ghatsz mint a disznók.

2015. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%
22 Lehet mások a bulizási szokásaink. Ha lehet ne rágódj tovább a sztorin, legalábbis velem kapcsolatban ne.
2015. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!