Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu most jelentette be hogy...

Anyu most jelentette be hogy terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ahogy haza értem suliból anyu bejelentette, hogy terhes. Csak nekem ez a tesó dolog soha nem tetszett. Kiskoromban is ki nem állhattam ezt a témát. Szüleim 5 éves koromban elválltak, pillanatnyilag anyunál élek. Apukám oldaláról már van egy tesóm, de avval megbékéltem mert nem apunál laktam és akkor csak 9 éves voltam. Azóta amiótta megtudtam, hogy anyu terhes becsukózkodtam a szobámba és csak szomorú zenét hallgatok és sírok. Az utóbbi időben igaz, hogy rossz hangulatom van és gyakran sírok, de most csak rosszabb lett. Mi van velem? Mit tegyek evvel a tesós üggyel? 14/L

2015. dec. 22. 18:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Fofadd el,ugyanis nincs beleszólásod.Jóhogy nem már a felnőttek a gyerek engedélyét fogják kérni,hogy legyen-e másik gyerekük.
2015. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
*Fogadd
2015. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

hogyhogy mit tegyel?


Hagyd abba a hisztit bakker! Ugy viselkedsz mint egy keteves. Orulj neki, es segits anyadnak amiben csak tudsz.

2015. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom... Ja, és elfelejtettem mondani, hogy anyuval mostanában nagyon rossz a kapcsolatom :/
2015. dec. 22. 18:07
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell cs*sztetni a kérdezőt. Hol az apjával élt, hol az anyjával, nyilvánvaló, hogy lökdösik jobbra-balra szegényt, pedig még csak 14 éves. Nem csoda, hogy össze van zavarodva, hova is tartozik, ki is ő, amíg a szülei új gyereket vállalnak új kapcsolatokba.
2015. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
Sok válaszadó itt GYIK-en egy kavics érzelmi és empatikus készségét súrolja, de komolyan.
2015. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%
becsukózkodtam lol :D
2015. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
61%
Kedves okoskodó 75%-os,a kérdező nem írta,hogy az apjánál is élt.Pont,hogy azért békélt meg azzal a féltestvérrel,mert nem ott élt.Tanuljunk már meg olvasni.A pillanatnyilag anyuval élek kifejezés pedig azt takarja egy kiskamasznál,hogy akár le is lépne onnan.
2015. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Én 16 voltam mikor megtudtam hogy öcsém lesz. 18 éves koromig laktam otthon, pont nem hiányzott se a kamaszkoromnak, se az érettségis időszakomnak a hasfájás miatti átüvöltött éjszakák.


Nos gondolom nyilván nem titkolták, hogy próbálkoznak. Ellene semmit nem tudsz tenni, vagy mire gondolsz?

Azt viszont nem lehet kierőszakolni, hogy tapsikolva ugrabugrálj....

DE..azért suttyo se le gyél, hogy bezárkózol, meg kivered a palávert....inkább beszéld mwg anyukáddal milyen érzések vannak benned.

2015. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%
Kamu. Hétfőtől téli szünet van.
2015. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!