Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anya kiakadása azon,...

Normális anya kiakadása azon, hogy regisztráltam a Csábításból Jelesre? 13L

Figyelt kérdés

Elkezdett kiabálni hogy nem a csábításból kell jelesnek lenni hanem a sulis tantárgyakból.Holott nekem csak egy két négyes csúszik be..


Akkor ez normális amit csinált?13L


2015. dec. 23. 12:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
40%

Nem, nem normális, ez a tipikus szűklátókörű, ráadásul begyepesedett hozzáállás.

Inkább neki kéne igyekezni, hogy gyereknevelésből legyen jeles, mert attól bizony elég messze áll. Az embernek szüksége van kikapcsolódásra is, az élet nem csak tanulásból áll. És bizonyított tény, hogy nem azokból lesz valaki, akik egész nap a könyv felett görnyednek. (Na, de nem is azokból, akik síkbuták.)

2015. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
78%

Az csak egy buta szerepjáték. Akinek volt internet hozzáférése kiskamasz korában az játszott hasonló marhaságokkal. Ha más nem azzal szórakozott, hogy a simsben etye-petyéznek a karakterek (magamból és az akkori barátnőimből kiindulva).


Hirtelen felindulásból mondta amit mondott, a játék címe csalóka. Az nagyobb gond, hogy utána meghallgatni sem volt hajlandó.

2015. dec. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező!

Én... vagyis az utolsó az előző mondatot elfelejtettem kiemelni, mivel az első mondatot nem én írtam. Hanem arra a mondatra válaszoltam. :)

2015. dec. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
18%
Anyukádnak van valami mentális betegsége? A stílusa alapján úgy tűnik, nagy zűr van a fejében.
2015. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
45%

20. Ha esetleg elolvastad volna az előtted szólok kommentjét, akkor rajohettel volna arra, hogy ez NEM!!!! társkereső oldal -.-



Kérdező:

Nem, nem jogos a kiakadas.

Mutasd meg neki a játékot, amikor nem annyira ideges, egyébként tok jo játék, en is szeretem :D

2015. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"20. Ha esetleg elolvastad volna az előtted szólok kommentjét, akkor rajohettel volna arra, hogy ez NEM!!!! társkereső oldal -.-"



Akkor is leírom ha tetszik ha nem, hogy csak egy troll válaszára válaszoltam. Csak ELFELEJTETTEM ""-jelbe tenni.

2015. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy japánmániás barátnőm mutatta először a játékot. Jópofa játék, igaz kicsit gáz 20 évesen ezzel játszani, de már 3 éve megvan és már nincs szívem otthagyni :D

Egyébként le van korlátozva, hogy mennyit lehet vele játszani egy nap. Pl. Sims-el órákig el lehet lenni, addig a CsJ-es max 5-10 percig, mert elfogy az akciópontod. Egyébként a játék főleg a 10-15 éves korosztálynak szól.

Szerintem anyukád túlreagálja dolgot. Lehet azt gondolta, hogy igazi férfiakkal ismerkednél és magadról töltenél fel mindenféle fényképet. Az viszont meglep, hogy amikor meg akartad neki mutatni, akkor elutasított. Nagyon nem jó ezt tenni szülőként egy kiskamasszal. 2-3 múlva az anyuka fog itt kérdezni, hogy "miért titkol mindent a gyerekem" vagy "miért nem fogad szót a lányom?".

2015. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
92%

Hát az oldal neve alapján teljesen jogos a kiakadása. Anyukád valószínűleg azt hiszi, hogy ez valami... rossz dolog.

Mutasd meg neki, hogy egy kb ártatlan játék (még csak rendes csábítást se lehet belőle tanulni :D) és össz-vissz napi 3 percet vesz el az életedből. Nyugtasd meg, hogy valódi pénzt nem fogsz költeni benne és akkor lezárul a vita bizonyára.

Azért 16 fölött elég kevesen ismerik ezt az oldalt, teljesen érthető, hogy anyukád nincs képben és aggódik érted. Ez csak egy szimpla félreértés, kár lenne kígyót-békát kiabálni egymásra. :)

2015. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Ha nem kíváncsi a magyarázatodra/nem is hagyja, hogy elmagyarázd, akkor a hatásköröd sajnos itt véget ért. Te is csak annyit tehetnél egy vitában, mint bármelyik fél, elmondod az érveidet, ellenérveidet, megpróbálod megértetni vele a tényállást. Ha a kommunikáció ezen fajtájában nem hajlandó részt venni, akkor nincs mit tenni.

Majd elül a dolog, elfelejtődik az egész, ha meg nem, akkor kénytelen lesz felhozni ő a témát, és normálisan megbeszélni a dolgokat. Nagyon úgy tűnik, eddig csak azért beszélt erről az egészről, hogy beléd köthessen.

2015. dec. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ha "nem kíváncsi a baromságaidra", akkor ne is abajgasson. :'D Vicc... egy korosztályodnak készült játékon így kicsapni a hisztit. Ráadásul hiába randi játék, semmi olyan nincs benne.
2015. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!