Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 12 évesen egyedül maradhatok...

12 évesen egyedül maradhatok 5 napra?

Figyelt kérdés
Anyukám holnao elutazik a nagyanyámhoz ahova én nem akarok ,enni mert gyűlölök ott lenni. Anyu viszont ott akarja tölteni a karácsonyt meg a testvérem is (nekem egyáltalán nem fontos a karácsony. Sőtt gyűlölöm) de én nagyon nem és tuti hogy nem is megyek. Otthon maradhatok 12 évesen egyedül? Kaja lenne otthon, pénzt is hagyna ha elfogyna vmi akkor megtudjam venni. Eléggé önálló vagyok. Köszönöm előre is a válaszokat.
2015. dec. 24. 15:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%

Miért utálsz annyira ott lenni?

A nagyid biztos nagyon szeret téged.

Addig örülj, amíg élnek a nagyszüleid.

Nekem a két papám már nemél, csak a két nagyim és imádom őket.

Tudom 12 évesen ciki a nagyinál lenni mi?:(

Szerintem ez gáz.

Megindokolnád miért utálsz ott lenni?

Nem bírsz ki pár napot teló meg net nélkül?:O

2015. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Te még egy kis szaros vagy, anyukád dönt, nem te.
2015. dec. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mert kedvencezik a tesómmal és engemet meg leszar.
2015. dec. 24. 16:55
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
Attól még elkell viselned őt. 5 nap.....hűha......én 1 hónapig vagyok gipszben,nem mehetek sehova,ha én kibírom ezt a 4 hetet akkor te 5 napot simán! Örülnék,ha a helyedben lennék és eltudnék szabadulni ittholról!
2015. dec. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
4%
Sajnos kiskorút nem lehet egyedül hagyni egy éjszakára se azt hiszem, valami ilyesmit hallottam, hogy tiltja a törvény.
2015. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15%

"Sajnos kiskorút nem lehet egyedül hagyni egy éjszakára se azt hiszem, valami ilyesmit hallottam, hogy tiltja a törvény."


Jó, a zeneletöltést is tiltja a törvény, mégis mindenki csinálja. Engem 7-8 évesen is hagytak otthon egyedül éjszakára, mégis túléltem, nem voltam olyan hülye, hogy magamra gyújtsam a házat vagy ilyesmi. Egy 12 évesnek pedig már bőven kell, hogy legyen annyi esze, hogy ne csináljon semmi olyat, amivel a saját testi épségét kockáztatja vagy amivel az ingatlanban tesz kárt!

2015. dec. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%

Menj csak el, és tanulmányozd a helyesírási kézikönyvet, mert erre NEM mentség az, hogy "telóról vagy".


Egyébként nem, tudod, ki hagyna egyedül, még ha 16-17 lennél, és bíznék benned, TALÁN, de 12 éves kislány vagy.

2015. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
52%
16 vagyok még így se szokot otthol hagyni anyám 1 napnál hosszabb ideig sőt 10 óránál
2015. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!