Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a lányotokról...

Mit szólnátok ha a lányotokról kiderülne hogy leszbikus, és egy cigány lánnyal lenne együtt?

Figyelt kérdés

Mindig tudtam a lányomról...Mindig azt mondtam neki, hogy elfogadom, mert szeretem, de voltak viták, és sosem tudtam elfogadni igazán.

Most fél éve együtt van egy lánnyal akin szerintem ránézésre is látszik, hogy cigány, bár sokan azt mondják, hogy szerintük nem, és a lányom szerint sem az. A lány tanult, normális családból van, dolgozik, próbál velünk is összebarátozni, mindig kedveskedik, hoz valami kis apróságot, ha van valami alkalom akkor nagyobb dolgot...

Ti hogy állnátok hozzá?


2015. dec. 25. 16:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az en parom mondjuk nem kisebbsegi, a szuleim szo nelkul elfogadtak. Ha normalis csaladbol szarmazik, ahogy irod, tanult, kedves stb, akkor nem mindegy a borszine?


Az utolso valaszolonak: ez egy tevhit, es engem sert,hogy a homoszezualisokat valami serult emberkenek allitod be. Csodalatos csaladom van, anyukammal a mai napig legjobb baratnok vagyunk, apukammal pl ma is vegigbarkacsoltuk az egesz napot a garazsban, szeretetben nottem fel stb. Semmi serelem nem err soha, boldog,kiegyebsulyozott ember vagyok. Egyszeruen nem vonzodom a ferfiakhoz,hanem a nokhoz. Ettol egy teljesen egeszseges lelkuletu ember vagyok. Szoval errol ennyit.

2015. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az örökség tovább vitelének annyi.

Ezenkívül ha normális a barátnője - és a családja - akkor fogadd el. Úgysem tudsz mást csinálni.

2015. dec. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én biszex vagyok és nem gondolnám hogy lelkileg sérült... :)
2015. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Dobd ki otthonról és közöld vele ,hogy majd gyárthatják a pujákat anőjével...ja bocs azt nem tudják hát igen így nehéz lesz a családiból megélni! :D
2016. jan. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs baj szerintem a kapcsolattal.
2021. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!