Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim felajánlották hogyha...

Szüleim felajánlották hogyha elköltözök, havonta besegítenek a bérleti díjba. Szerintetek érdemes ilyet elfogadni? Így ugyanúgy tőlük fogok függeni.

Figyelt kérdés
Párommal költözök össze albérletbe, mindketten évek óta dolgozunk. Tulajdonképpen kijönnénk a kettőnk fizetéséből, de azért más világ lesz mint mikor mindenki otthon lakott, pár dologról le kell mondanunk.. Tőlem soha nem fogadtak el rezsire, ételre pénzt, ingyen laktam itthon. Ennek meg is volt az eredménye, a normálisnál jobban beleszóltak az életembe, gyerekként kezeltek, úgy érzem nem tudnak elengedni (én vagyok a legkisebb gyerekük, tesóimnak már családjuk van) Eleinte az sem tetszett nekik, hogy el szeretnék költözni, mostanra megbékéltek vele, de kitalálták ezt az ötletet, hogy támogatnának anyagilag. Nem tudom mit tegyek, hiszen nem keresünk sokat az albi árakhoz képest, jól jönne az a pénz. De azt is tudom, hogy ez olyan kiszolgáltatottságot fog eredményezni amitől pont hogy szabadulni akarok. Természetesen nem örökre szóló dolog ez, kb másfél évig tervezünk albérletben lakni, utánna lesz saját lakhatásunk.
2015. dec. 26. 11:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27%
Hány éves vagy?
2015. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne fogadd el, dolgozzatok, és fizessétek a saját dolgaitokat. Ha nagyon akarnak támogatni, akkor mond nekik, hogy gyűjtsék össze a pénzt, talán egyszer majd jól jön.
2015. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!