Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mennyire normalis...

Szerintetek mennyire normalis az, hogy 22 evesen mindent meg kell mutassak a szuleimnek, amit veszek magamnak?

Figyelt kérdés
Rendelek valamit, mondjuk,lejon a postan, vagy futarral, es addig nem hagynak beken, mig meg nem mutatom nekik. Vagy egyszeruen elmegyek vasarolni, hazajovok szatyrokkal, rogton az a kerdes, mit vettel, megmutatod. Ha azt mondom nem, majd meglatjak rajtam, fel vannak haborodva. Amugy a penz az en penzem(egyetemista vagyok ugyan, de osztondijat kaptam, esetleg maradt kis penzem, vagy regi megunt ruhakat eladtam...), szoval nem ugy van, hogy odaallok, hogy adjatok 20.000 Ft-ot ruhara.
2015. dec. 28. 14:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
A kíváncsiság, az érdeklődés normális, de a felháborodás nem . Átestek a ló túloldalára.
2015. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem egyszerűen csak kíváncsiak :D Ha számonkérés lenne, és a blokkot is meg kellene mutatnod, akkor az nekem se tetszene, de én is meg szoktam mutatni anyámnak, hogy mit vettem. :D Amikor apám még élt, vele is megbeszéltem, milyen könyvet vettem, gyakran elolvasta ő is, de semmi hátsó szándék nem volt bennük. Lehet, kíváncsiak, mennyire osztod be a pénzedet, és mire költöd :)
2015. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Nálam is van ez amikor érdeklődnek mit vettem, de amikor mondom hogy nem mert meglepi vagy majd egyszer megtudják akkor nem sértődnek meg, tudomásul veszik és ennyi. Én ha rendelek magamnak valamit amit lehet ők vesznek át mert a futár úgy hozná ha úgy van lehetőség inkább egy csomagátvevő pontra kérem általában a munkahelyem mellett lévő benzinkútra kérek mindent ott át tudom venni főleg a karácsonyi ajándékokat rendeltem oda mert az autóba eltudom rejteni vagy ha gyalog vagyok akkor a közeli kukába kibontom a csomagot a lényeget kiveszem a többit dobom a szemétbe. A háti táskám sose nézik meg és sosem kérdik mi van benne mert tudják hogy esőkabát vagy maradék kaja vagy más szokásos van benne.
2015. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%
Az sem jobb, amikor anyád "ez oly természetes dolog" tudattal felbontja és elolvassa a leveleidet... De nem egyszer mentem úgy haza, hogy el kellett dugnom a vásárolt ruhákat a táskámba, vagy a kabátom alá...
2015. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg te fújod föl ennyire! Miért baj az hgy meg szeretnék nézni?
2015. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
29%
Nem olyan nagy dolog, akik egy fedél alatt élnek természetesnek veszik hogy tudják a másik mit vásárolt . Hogyha nem akarod hogy tudják akkor intézd úgy a dolgokat hogy ne is jusson tudomásukra hogy vettél valamit.Én különben sose kérdeztem meg a lányom amikor már önálló keresete volt, viszont szinte mindig magától meg mutatta hogy mit vett.
2015. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem tök normális, kivéve hogy felháborodnak.
2015. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Eleg dogos stilusom van. Multkor pl rendeltem egy piros borkabatot meg egy piros minit, muszaj volt megmutassam nekik, megis lattam rajtunk, hogy nem tetszik, hogy picit kihivobb.
2015. dec. 28. 15:08
 9/26 anonim ***** válasza:
2%
Más meg azért panaszkodik mert 22 évesn lexarják a szüli sőt már rendesen el akarják zavarni otthonról hogy állj már a saját lábadra
2015. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

öhm.. vegyél egy vibrátort,és mutasd meg nekik azt is :D

Utána nem hiszem hogy érdeklődnének.

2015. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!