Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért nem értik...

A szüleim miért nem értik meg, hogy én nem akarok soha családot?

Figyelt kérdés

Nem tudok elviselni senkit hosszabb távon magam körül.

Egyedül szeretek élni.

Őket is elég ritkán látogatom.


2015. dec. 29. 05:28
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Karácsonykor voltam náluk.

Erre összeakartam boronálni egy nővel.

Nagyon kínos volt,mert a nő is nyomult.

Azt hittem leszakad a képem...

2015. dec. 29. 05:30
 2/26 anonim ***** válasza:
12%

Hany eves vagy? Ahert valahol nem normalis az hogy ennyire nem birod az embereket magad korul, megertem hogy aggodnak erted.

Mi az eletcelod? Pl ott leszel 50 evesen amikor valoszinu mar nem sok rokonod el majd, kiveve talan testvereket, akkor mit fogsz csinalni?

2015. dec. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

32 éves vagyok.

Ez a nő,akivel anyám összeakart hozni 36 éves.

De olyan gázul viselkedett.

Karácsonyi vacsorára meghívta ezt a nőt anyám(munkatársának a lánya).Erről nem is mesélt anyám,hogy ez a célja,ha lemegyek(én Pesten lakom,ők vidéken).

A vacsora alatt kimentem a mosdóba.Erre fél perccel később az a nő jött utánam.Mikor kimegyek,akkor ott áll az ajtóban,hogy "Bocsesz,de már nagyon kellett csorgatnom",és meregette a szemöldökét.Mondjuk nem csodálom,mert elég sok sört megivott.

Aztán kb bement 10 másodperc el sem telt,de már pisilt.

Onnan tudom,hogy ott álltam meg,mert szemben van egy tükör a wc ajtóval,és megnéztem magam benne,mert a nyakkendőmet igazítottam meg.


Aztán mikor este eljöttem a nő utánam jött,hogy otthagytam a telefonomat,de beleírta a számát,amíg a mosdóban voltam.Illetve anyám írta be neki.

Én mondtam neki,hogy "van valakim"(kamuból),hogy hagyjon békén.Erre rácsapott a seggemre,hogy hívjam fel,ha nem jön össze.


Másnap anyám telefonon felhív,hogy felhívtam e már ezt a nőt.

Elmagyaráztam neki,hogy én nem akarok nőt,de ha akarok is van arra éppen hölgyike,ha érti.


Erre nekem állt,hogy azok a "nagyvárosi pénzéhes lotyók" csak a pénzre mennek.

2015. dec. 29. 06:01
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Fú, de gáz...én a helyedben a füle hallatára közöltem volna anyámmal, hogy egy ilyen közönséges, nyomulós vén ku.rva akkor se kellene, ha minden más nő kihalt volna Földön. Erre megsértődött volna annyira, hogy lekopik rólad. Ha nem fejezi be, még mindig bedobhatod ezt a szöveget.
2015. dec. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nem ez volt az első eset.

Tavaly nyáron elmentünk együtt strandolni.

Akkor "véletlenül" a strandon összefutottunk egy nővel.

Aztán órákig ottmaradt velünk,és eléggé fura fürdőruha volt a nőn.Elég nagy melle volt,és hát sokkal kisebb bikinit vett fel.

Anyám utólag beismerte,hogy ő segített neki fürdőruhát választani,hogy "szexi" legyen.

2015. dec. 29. 06:37
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan szedi ezeket a zakkant nőket.
2015. dec. 29. 06:38
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt hagyod? Kmolyan, arra nem vagy 32(!) éves létedre, hogy megmondd anyádnak, hogy hagyja abba a kerítőnősdit, foglalkozzon saját magával, de ne veled.

Ezt velem anyósjelölt próbálta eljátszani (nem párkeresés, hanem minden másban erőltette a vmnyét, én meg közöltem vele, hogy kösz, de hadd éljük már az életünket úgy, ahogy nekünk tetszik - mert hát a fiacskája inkább nyelt, minthogy konfrontálódjon).

2015. dec. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Tavaly nyáron mikor ezt történt kb 2 hónapig nem is beszéltem vele,mert amikor elmondta,hogy ő segített a falujukban dolgozó 40 év körüli könyvtáros nőnek bikinit választani,hát eléggé leszidtam.


Aztán egy idő után megbocsátottam neki,erre most megint elkezdte ezt.


Mondta,hogy ez a nő is már mennyire akarna gyereket,milyen jó lenne.


3 éve jártam egy lánnyal,őt hazavittem Karácsonykor.

Megkérdezte tőle,hogy mikor akar gyereket szülni,pedig csak akkor 22 éves volt a csaj.

A lány meg mondta neki,hogy mi nem tervezünk még semmit.

Erre azt mondta nekem,hogy nem örülne,ha egy ilyen kis lotyó lenne a barátnőm.

2015. dec. 29. 06:48
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj de eszeden vagy? miert nem szakitod meg vele a kapcsolatot. Ne jarj haza, ha akarsz 10 perc havonta telefon ennyi. Anyad egy hulye primitiv ven keritono.
2015. dec. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%

En a helyedben megd.gnam azokat a nőket aztán viszlát.:D

Csak hogy veluk meg anyaddal is kiszúrj...

Egyebkent meg tudlak érteni, én sem akarok családot, bar meg 20 alatt vagyok. :)

2015. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!