Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mi van akkor,ha egy elvált nő szeretne új párt magának,de a 17 éves lánya folyton fúrja a férfiakat? Van akit semmibe vesz,van akit folyton verbálisan sérteget,gúnyosan leszól. De a mostanival például nyíltan flörtöl előttem.

2015. dec. 29. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
ha, ilyen lanyom lenne, akkor eloszor is elgondolkodnek, h en mit rontottam el a neveleseben, aztan megmondanam neki, h "Edesem, jovore 18 eves vagy, ha ahhoz van eszed, h flortolj a ferfiakkal, akkor ahhoz is legyen, h eltartod magad"...es kitennem a szuret. Persze, nyilvan odafigyelnek ra, de akkor is meg kell tanulnia viselkedni es tisztelettel lenni az anyja irant.
2015. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Az én anyukámat egyáltalán nem zavarta mit szólok, a pasijaihoz, pedig volt amelyiket én is cikiztem tiniként. Mikor lett egy tényleg komoly, hozzánk költözött a pasi és szép lassan megszoktuk. Mostmár felnőttek vagyunk, de egészen természetes hogy ő is a családunk része, megszerettük. Azt hiszem azért az is segített, amikor tudatosult bennem, hogy anyukám boldogsága a tét. Szerintem mondd meg a lányodnak, hogy szereted őt és nem akarsz egy új apát a nyakára, de boldogtalan vagy egyedül, megérdemled a szeretet és ez a pasi boldoggá tesz. Ha erre sem hagyja abba a kis játékait, akkor ültesd le és kezeld "felnőtt nőként", mondd meg neki, hogy "Drága lányom, felnőttek vagyunk. Ez a pasi az én barátom, szeretem és akár tetszik neked akár nem az életem része. Kérlek, te is viselkedj felnőtt nőként és ne tedd tönkre a kapcsolatom, mint valami éretlen kisgyerek. "
2015. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond meg a férinek akit hazaviszel, hogy a lányod ilyen és szóljon be neki nyugodtan. Többet nem fog szemtelenkedni.
2015. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem lehet, hogy túl hamar mutatod be ezeket a férfiakat a lányodnak?

Szerintem először ti ismerjétek meg egymást, és ha köztetek már kialakult valami, amit ragaszkodásnak, elköteleződésnek, önzetlen szeretetnek lehet nevezni, akkor mutasd be a lányodnak.

És akkor se várd, hogy rögtön örülni fog! Neki az a férfi egy betolakodó az otthonotokba. És sok gyerek ekkor fogja fel, hogy a szülei már semmiképpen sem fognak visszatérni egymáshoz.

Szóval, legyél vele tapintatos és hagyj időt neki arra, hogy feldolgozza a változást.

2015. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem vinném haza, hanem a pasinál lennénk. Ha meg nincs (akár bérelt) lakása, akkor leépíteném!

Abban sajnos igaza van, hogy nem csinálhatsz átjáróházat a közös otthonotokból (férfiakat írtál), inkább menjél te a palihoz. (hasonló helyzetben vagyok, szóval vágom mi újság)

2015. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj te a pasihoz. A lányodnak csak azt mutasd be, akivel tényleg komolyra fordul a kapcsolatotok. Egy felnőtt, értelmes férfi le fogja tudni szerelni a hisztis kamaszlányt, ne aggódj.
2015. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én ki tenném az ucára kicsit gondolkozni 17 évesen ez szánalmas
2015. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!